Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 dpo barnázás lehet beágyazó...

11 dpo barnázás lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ilyen nem igen szokott velem lenni. Ez a 2. hónapunk, amikor próbálkozunk. Mennyiségre nem sok, meg hol van, hol nincs, plusz nincs görcsöm, cserébe a melleim is fájnak :/

Lehet ebből még baba, vagy ne is ringassam magam vágyálmokba ebben a hónapban?



2020. febr. 25. 07:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez 50-50 :/

Vagy baba vagy mensi.


Követem, ha nem baj, kíváncsi vagyok, mi lesz belőle :)

2020. febr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Adok majd helyzetjelentést adok. :)
2020. febr. 25. 07:34
 3/15 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja neked megjósolni. Alapvetően orvosi szemmel nem létezik beágyazódási pecsételés, ami mellesleg nem barna, hanem élénk piros maszat. A barna az inkább mensi előjel, alvadt vér.


Persze bármi lehet, itt ugye leginkább azok írnak, akiknek minden féle fura dolga volt, a többséNekem pl 11.dpon- már pozi tesztjeim voltak.


Kétszer voltam terhes, egyszer sem volt semmilyen formában vérzésem, vagy pecsét.

Kétszer volt kémiai terhességem, ott se volt semmi ilyesmi. Egyik ismerősömnek sem volt ilyen soha.


Azért sok sikert, hogy ne kelljen sokat várnotok a babára :)

2020. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én pecsételtem, amikor terhes lettem, de csak 13. dpo-n kezdte, egészen a 17-ig. De aznap délután már pozitív volt a teszt, és nem ment el a terhesség, abbamaradt a barnázás.
2020. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon kétesélyes a dolog. Ma már el is múlt. Azért már alapvetően én is csak a mensire számítok, csak fura, ilyen rövid ciklusom nem volt, most vagyok a 24. Napon...Mindenesetre kérlek szurkoljatok :) Az tuti, hogy jókor voltunk együtt...
2020. febr. 25. 10:35
 6/15 A kérdező kommentje:
És dobpergésre meg is jött a nemvártam... :(
2020. febr. 25. 12:37
 7/15 A kérdező kommentje:
Mégsem, pici barba volt, ma egy pozit teszteltem!! :) :)
2020. febr. 28. 12:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek!
2020. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok😊
2020. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor mégse a mensi jött meg?


Szorítok, majd írd mizujs :)

2020. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!