Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baratcserjetol cikluskozi verzes?

Baratcserjetol cikluskozi verzes?

Figyelt kérdés

A baratcserjet harom honapja kezdtem el szedni mivel mindig volt barnazasom (3-4napig mielott megjott) es babat szeretnenk. Azt vettem eszre, hogy miota szedem minden honapban a ciklusom elott kb 5-6 nappal - amikorra a beagyazodas teheto - hatarozott friss piros vercsopp jelentkezik, aztan a barnazas ugyanugy, mint eddig is. Sajnos nem beagyazodasi verzes mivel mindharom honapban idore megjott.

Valakinek esetleg volt hasonlo tapasztalata?



2019. jan. 14. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap alatt, már hatott volna vagy éreznéd ,tapasztalnád a pozitív hatásait a barátcserjének.Nézzetek egy hormonpanelt, mert a barátcserje sem csodaszer sajnos.

Nekem nem okozott gondot, közti vérzést sem.Rövidítette a ciklusom illetve a durva pms tüneteim jelentősen enyhültek tőle.

Sok sikert nektek.

2019. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi szepen, most csinaltattam teljes hormon panelt es minden a legnagyobb rendben van. Nincs inzulinrezisztenciam sem es az AMH is szep magas. TSH, T3 T4 mind tokeletes ugyhogy a pecsetelgetesnek az oka nem latszik. Progeszteron rendben, ultrahangon minden gyonyoru, mehfal az 5, napon 6mm szoval most nem tudjuk hogyan tovabb...

A doki (nogyogyasz es endokrinologus) Gynositolt ajanlott, arrol meg nem hallottam.

2019. jan. 15. 11:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!