Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még reménykedhetek a babában,...

Még reménykedhetek a babában, vagy sajnos elvétélek?

Figyelt kérdés

Utoljára december 30.-án volt menzeszem, ciklusaim hossza 32 nap volt. A nem várt előtt 3 nappal halvány pozitívat teszteltem, majd a kimaradás után erős pozitívat. El is mentem orvoshoz, aki a korai terhesség miatt csak a petezsakot látta. 1 hete voltam utoljára és akkor már szikholyag is volt, és szép növekedés is látszott. Pénteken megyek újra.

Szombaton elmentem hcg és progeszteron vizsgálatra. A prog. jó volt, a hcg értéke 1309 volt.

Ma újra voltam (eltelt 48 óra) és sajnos csökkent az érték. 1211 lett.

Nagyon el vagyok keseredve. Meg van egy 3 éves lányom, vele nem volt problémám.

Valószínű hogy megallt a fejlődés.

Volt még valaki ilyen helyzetben?

Tudom, hogy ez rossz eredmény, de olyan nagy volt a remény mindvégig, hogy talán most is van egy kis parázs. Igen, az édesanyák ilyenek.


2020. febr. 25. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Sajnálom :( Én elengedném ezt a pici lelket :( Ilyen eredménnyel esélytelen. Nem csak, hogy nem emelkedett (mégha nem is duplázódik, azért jócskán emelkedik 48 óra alatt.., de még jelentősen csökkent is)

Alapból, nem egy hatalmas érték az 1309 sem.


Kívánom, hogy mihamarabb sikerrel járjatok, és lelkileg hamar összeszedd magad. Biztos nem lesz gond legközelebb :)


Bár ne lenne igazam, de a hcg vérvételnél nincs biztosabb.


Nagy ölelés és fel a fejjel! Csak előre :)

2020. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már nincs remény,sajnálom.

Ha jol számolom kb. 8 hetes vagy most.

Nekem a Hcg-m 6.heten volt 3820.

Illetve már szívhangnak is kellene lennie ennyi idösen.


Ne add fel! Legközelebb biztos sikerülni fog!

Kitartást!

2020. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előttem szólóval.Sajnos mivel csökkent a hcg már nincs remény, tudom mert én is jártam hasonló cipőben.😣


Kitartás és minden jót kívánok!

2020. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy tudom, hogy a hcg az sajnos biztos :(
2020. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem emelkedett is, bar nem duplazodott, megis missed ab lett. Tavaly elott tortent, azota van egy hat hetes kisbabam.

En a helyedben nem remenykednek :( Sajnalom :(

2020. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. :(
2020. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!