Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometrium nagysága? Szerinte...

Endometrium nagysága? Szerintetek ez milyen?

Figyelt kérdés
Az endometrium nagysaga 12,3 mm ez mit jelent?

2020. febr. 27. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Méhnyálkahártya vastagsága. Ez szép vastag így biztos mensi előtt vagy akár terhes.
2020. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát közel állok a menzihesz ugy.mondta az orvos, hogy március 20.a előtt ne menjek vissza hozza. Nem mondott semmi pontossat csak hogy lehet megjön lehet nem.. de bizakodjak vagy inkabb ne?
2020. febr. 27. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyi 50-50vagy megjon vagy nem.

Tesztelj és meglátod.

2020. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát még varok inkább egy par napot. 8 mm van ovulacio igaz?
2020. febr. 27. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ez is teljesen relatív. Kisfiammal volt vérzés amikor a mensinek kellett volna jönnie. 7mm volt a nyálkahártya de megmaradt a kisfiam. Kaptam progit és utána nem volt gond.

2020. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. Hat nekem eddig nem.volt menzim vagyis mult honapban elmaradt kaptam gyogyszert ra hogy javitson a dolgokon s most voltam vizsgalaton, hogy megtudjam hogy meg e kell hogy jojjon erre ezt mondta hogy 50-50. Nem tudom hogy remenykedjek e vagy sem.. marcius 20 az meg messze van nagyon
2020. febr. 27. 22:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hányadik ciklus napon vagy!?

Ha ciklus vége felé jársz tesztelj a hétvégén és minden kiderul.

Én írtam, hogy 50 50..:)


Ovulacio kellős közepén nekem csak 4mm volt a mehnyálkahartyám.. Mondta is a doki h ez esélytelen hónap, de azért szedjem az e vitamint 800mg/nap, a ciklus 23.napjáig.


4+2 hetesen mentem hcG beutaloert és uh-rá, hogy rá nézzem a mehnyalkahartyara, akkor volt 9,5mm a vastagabb részén, másik helyen ahol merte 7,5mm de megtapadt!


Na én abban a hónapban lettem várandós. Hétfőn lesz 2 éves a gyermek. :)


(clostylbegitet kaptam, az ette így még a mehnyalkahartyamat)

2020. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ő is mondta, hogy 50-50 csak nem ertettem hogy mi ez a 12, 3 mm, hogy remenykedhetek e vagy sem.. mivel mult honapban kimaradt( januarban egyaltalan nem volt) igy nem tudom pontossan, hogy mikor is kellene, hogy.megjojjon ezert mentem el egy rutin vizsgalatra, hogy megmondja.. azt mondta hogy 20.aig varjak ha addig sem jon meg + csinaljak tesztet s ha az is negativ akkor menjek vissza ha pozitiv akkor is ugye termeszetes.. de nem lenna korai ha most csinalnek egyet?
2020. febr. 27. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez az érték egy teljesen átlagos méret mensi előtti pár napban.


Hogy értsd, 12-16mm lehet mensikor.


A méhnyálkahártya folyamatosan vastagszik, aztán mensikor leválik, ha pedig sikeres beágyazódás nem válik le. Tehát a méretéből mem lehet következtetni, mert terhesség esetén sem fog gyorsabban vagy vastagabbra nőni mensiig. Ugyan az tempó. A te értéked még ugyan csak az alsó határon van. De annyiból jó jel, hogy szépen termelődik progi. Tehát nincs progi gond. Viszont ilyen hosszú ciklusoknál valami más gond lehet.


Sok sikert!

2020. febr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ciklus az mult hónapban elmaradt szervezet átugrotta mikor mentem vizsgálatra nagyon vékony volt a méhnyalkahartyam..ugyhogy ez ilyen mondta hogy van ez igy kaptam gyogyszert rá s mi meglepo most meg megvastagodott.. ovulacio is volt pont akkor amikor ő mondta .. ugyhogy hatha :) koszonom a biztatasokat
2020. febr. 28. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!