Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőgyógyászati ambulánsom :...

NyuszNyusz21 kérdése:

Nőgyógyászati ambulánsom : uterus AFV-ben, corpus nagysága: 45x35mm endometrium vastagsága:16mm benne 4mm-es felritkulás jobb ovarium: 25x19mm norm szerk. Bal ovarium: 27x18 norm szerk. Mik a normális eredmények?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezek normális eredmények. Mi a kérdés?
2013. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nagyon korai terhességre utaló kép.
2013. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
elvileg vasárnap voltam 7hetes terhes,de az orvos annyit mondott hogy csak terhesség gyanúja,mivel a petezsákomban van valami elváltozás. január 13-án volt az utolsó menszeszem azóta semmi. jövőhétre vagyok visszarendelve,ezek alapján nincsen semmi probléma ugye?
2013. márc. 6. 19:42
 4/14 A kérdező kommentje:
napok óta nagyon ég a gyomrom,mit tehetek azért hogy sírás helyett tudjak aludni éjszaka?
2013. márc. 6. 19:44
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát ha 7 hetes lennél, akkor már nem így állna a dolog. 7 hetesen már az embriót is kellene látni, sőt még szívműködést is általában.

Vagy nem 7 hetes terhes vagy (később volt az ovulációd), vagy sajnos nem fejlődik rendesen a terhesség.

Kívánom, hogy az előbbi legyen!

2013. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2hete voltam előszőr orvosnál,ott kitapintotta az orvos(úgy számolta akkor hogy 5hetes,5napos),következő héten (múlthétre)hívtak vissza és másik orvos volt és ezt állapította meg.
2013. márc. 6. 19:48
 7/14 A kérdező kommentje:
nagyon remélem hogy nem lesz semmi baj mert már 1éve próbálkoztunk a bébivel :(
2013. márc. 6. 19:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát így azért nem olyan bíztató ez a lelet. A felritkulás terhességet sejtet, csak még annyira korai, hogy a petezsák sem látszik még. Tehát ez a 4 mm-es felritkulás kb. 4 hetes terhességnek felel meg. Nekem 5 hetesen már 10 mm-es petezsák látszott. Szóval vagy jóval később volt peteérésed, vagy nem fejlődött tovább a terhesség. Reméljük,hogy nem az utóbbiról van szó.
2013. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg, és ne hallgass senkire. Az orvos úgyis elmondja, ha baj van, addig meg teljesen felesleges, hogy rosszul érezd magad olyan miatt, ami még nincs, vagy nem valószínű.

Tudom, hogy nagyon nehéz várni, főleg, hogy akarod a babát. Az első hetekben szinte senkinek nem mondanak semmi biztosat az orvosok, mivel a 10. hétig embrióról és nem magzatról van szó, és bárkivel bármi történhet. De ez még nem azt jelenti, hogy baj lenne.. Fel a fejjel, minden rendben lesz :)

2013. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igazad van köszi.bízom benne hogy minden rendben lesz!!! :)
2013. márc. 6. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!