Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek a vitamin...

Van itt olyan akinek a vitaminok segítettek a teherbeesésben? Meséld el a sztoridat kérlek!

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A szex segített. 😉
2020. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Vitamintól nem leszel termékenyebb.

Egy segít, a szex.

Én folsavat szedtem. 11 hónapra estem teherbe.

2020. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Én Trimesztert szedtem. Nem hiszem hogy az segített, mert jópár hónapig szedtem mielőtt sikerült. Viszont nekem megnyugvást adott, hogy mindent megtettem azért, hogy úgymond vitaminokkal feltöltődve essek teherbe. Ami viszont segített, az az ovu tesztelés, mert nem akkor volt amikorra én számoltam. Sok sikert :)
2020. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
5 honapig probalkoztunk, majd elkezdtem E vitamint szedni, es rogton sikerult. De lehet nincs osszefugges.
2020. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Sziasztok! Én nem gondolnám hogy nincs semmi köze a vitaminoknak hozzá. Talán valakinek ez... valakinek az segített. Szedtem méhpempőt és virágport. Abba hagytam mert azt hittem össze zavarta a ciklusomat. De később rajottem hogy csak beallitotta 28 napra. Most az e vitamint szedjük. De nincs kizarva hogy én is csak kapaszkodok valamibe hogy ez majd segít 😊🤗
2020. márc. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát én a 4-hez csatlakozom, de tényleg lehet, hogy csak véletlen. 7 hónap próbálkozás után elkezdtem femibion 0 mellé E-vitamin +omega 3-at szedni, és pont akkor sikerült. De nem biztos, hogy attól.
2020. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én D-vitamint, halolajkapszulát, E-vitamint szedtem napi szinten terhesség előtt, első próbálkozásra sikerült. Vetéléssel végződött 5 hetesen, utána szintén egyből állapotos lettem, ő már szépen növekszik a pocakomban. :)

Hogy a vitaminnak van-e közé hozzá, nem tudom. Mindenesetre a vitaminnal nem ártasz. 😊

2020. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét kislányom vitaminnal jött össze.

Az első az első házasságomból 1 hónap vitamin szedése után a 4. hónapban.

A második a második házasságomból 2 hónap vitamin szedése után a 8. hónapban. Gravidát szedtem.

Azóta elváltam, a mostani párommal már 7. hónapja próbálkozunk a harmadik babával, kb 4 hónapja szedem a vitaminokat és még semmi. Dehát én sem vagyok már fiatal, 32 vagyok, valószínűleg kétszer annyi idő kell már :(

2020. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!