Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harom nappal ezelott volt...

Harom nappal ezelott volt Szerintetek most eselyes?

Figyelt kérdés
Az elmult ket honapban a 10.ciklusnapon voltunk egyutt.13-14 nap a parom nem volt itthon.a tojasfeherjes nyak harom nappal ezelott volt.azaz a 10.nap.Akkor most mikor van ovu?naptar szerint holnap...
2020. márc. 4. 20:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat az eleje lemaradt.2 clostys honapon vagyok tul.A tojasfeherjes nyák harom nappal ezelott volt.
2020. márc. 4. 20:31
 2/8 A kérdező kommentje:
S Kedvesemmel ma es harom nappal ezelott voltunk egyutt...
2020. márc. 4. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Tessék használni LH tesztet. A nyák mem bizonyít semmit. Van akinek aznap van akinek elötte van akinek utána van. Nekem pl előtte egy héttel meg utána két napig. Kalkulátor csak átlagol egyáltalán nem pontos, már 2 nap eltérés is elég ahhoz, hogy lecsússzon az ember.
2020. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha csak a 10. napon vagytok együtt, az édeskevés. A nyákot is hiába nézed, ha mellette nem hőmérőzöl, és méhszájat nem vizsgálsz rendszeresen, hosszabb ideig. A rendszeres szex, és ovu tesz sokat segítene.
2020. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell itt se méhszájat vizsgálgatni (baromira veszélyes) meg hőmérőzni se (megbízhatatlan), se Lh tesztelni. Egyszerűen csak legyetek együtt amikor KEDVETEK TARTJA, amikor JÓLESIK. És ne görcsölj rá ennyire mert megöli az intimitást. Kérdezd meg a párodat hogy esik neki, hogy időpontra kell felállnia a farkának? Mert szerintem nagyon lelombozó. :/
2020. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A naptár szar
2020. márc. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát 5-ös sokáig én is ezt vallottam, hogy legyünk együtt amikor kedvünk van aztán majd jön az a baba, amikor akar..

hát...most már nem tudom mit gondoljak.

Mi már 8. hónapja próbálkozunk és sokáig nem görcsöltünk rá..

nem is voltunk együtt olyan sűrűn, az naptár szerinti ovuláció napját pedig mindig pont elkerültük , mert aznap valahogy pont nem volt kedvünk vagy időnk.

Hát ...nekünk nem vált be.

Lassan azt érzem mindig egy ujjabb sikertelen hónap után, hogy nem tettünk meg érte mindent.

Úgy érzem nekünk meg kell érte dolgozni, és amikor hallom hogy mások írják, hogy abban a hónapban csak egyszer voltak együtt, akkor mindig arra gondolok, hogy hatalmas szerencséjük volt, vagy egyszerűen tényleg oda jön a baba ahol felkészültek rá.

Talán mi még nem állunk készen...

Nekem hőmérőzni meg ovu tesztelgetni nincs kedvem...

az annyira lelombozó..

2020. márc. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neunk 10 evvel ezelott ugy fogant a fiunk,hogy a ferjemnek gondok voltak a kiskatonaival.Feladtuk a probalkozast es amikor terhes lettem pontosan tudom,hogy abban a honapban csak egyszer voltunk egyutt.Kozvetlenul a mensi elmulasa utan!Igy igaz is ,hogy a fism ket hettel hamarabb szuletet.A naptar szerint.Gyakorlatilag pedig pont amikor kellett volna mivel kozvetlen mensi utan estem teherbe.
2020. márc. 6. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!