Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tapasztalatok (azalia)?

Mik a tapasztalatok (azalia)?

Figyelt kérdés
Azalia tablettát szedtem. Lassan szeretnénk tesót, ezért február közepén abbahagytam. Szülés óta még nem volt menstruációm. Arra számítottam, hogy ha abbahagyom a tabit, rövid időn belül meg fog jönni. Úgy gondoltuk, hogy nem vágunk rögtön bele, várunk egy kicsit, hogy rendeződjön a ciklus. Addig óvszerrel védekezünk. De 1x nem használtuk, rögtön a tabi elhagyása után. Lehet rá esély, hogy amiatt nem jött még meg? Mik a tapasztalatok azoknak, akik használták ezt a tablettát? Mikor állt vissza a ciklus?
2020. márc. 6. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha. Nem emlékszem pontosan milyen gyógyszert írtak ki, ami rendezte a ciklusom a 2.gyerekem előtt. Nekem totál bezavart.
2020. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy ha abbahagyom, akkor hamar meg fog jönni, helyette 1,5 hónap telt el. Nekem is az volt a szülés után az első. Most kíváncsi vagyok, a következő mikor lesz, remélem visszaáll majd 28 naposra a ciklusom, mert ez a 45 nap kicsit sok volt.
2020. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 10-e óta szedem azóta folyamatosan vérzem és nem nevezném pecsételősnek.. :/ Azonkívűl zabálok tőle mint egy disznó...Tehát egy nagy kalap kaki.Legalábbis nekem.Cerazett-re fogok váltani ha ez a s×ar elfogy..
2020. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!