Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedte valaki szülés után a...

Szedte valaki szülés után a szoptatás alatt az Azalia 75 fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok? Babának nem lehet tőle baja? Mikor kell elkezdeni szedni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én carezette-t szedtem 1,5évig, 6hét után egyből elkezdtem. Semmi gond nem volt vele, így gondolom az Azalia-nal sem lehet probléma.
2012. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rögtön a 6 hetes vizsgálat után kezdtem szedni, babának nem volt baja tőle, de nekem nem vált be. Kéthetente menstruáltam tőle, mellesleg szoptattam végig. De ez nálam volt így, barátnőmnek semmi baja nem volt tőle.
2012. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az nem gond, ha én csak a 6 hetes vizsgálat után, ami most hétfőn volt 3 nappal kezdem el szedni? Amikor elkezdtétek szedni, akkor nektek éppen megvolt vagy pedig nem?
2012. szept. 19. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orvos majd el mondja. Sajnos én már nem emlékszem, hogy volt. Á nem hiszem, hogy baja lenne, direkt erre találták ki.
2012. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!