Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba is?

Szerintetek lehet baba is?

Figyelt kérdés
Naptárt vezetek a ciklusomról, s mióta eldöntöttük, hogy nem védekezünk, írom az együttléteket is. Tehát a vélt peteérés előtt 1-2 nappal naptár szerint magas esélynél voltunk 2x is együtt. Azóta az alhasam sokszor görcsölt, meg ilyen fura, ma reggel is. Petefészkemnél éreztem jobban. Mellem az brutál fáj, bár menzi előtt ez mindig fennáll. Elmúlik, majd megint érzem, illetve a derekam is egyik napról másikra megfájdult. Napok óta teázgatok(vese tea, női gyógytea, vitaminok stb) Sajnos már többször volt hólyaghurutom, az nem ilyen, ott minden csepp pisi brutál fájdalom,10 percenként jártam, a hólyag nyomásra is fáj, tehát ez biztos nem az. Tavaly egy db cisztám sem volt az UH szerint. Ha holnap beszólok a dokihoz mit tud tenni? 3 hetes terhességet nem látni, 1 hét múlva esedékes a menzim
2020. márc. 8. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy hét múlva esedékes mensinél valós tünetet nem érezhetsz. A petevezetékben vándorló, méh üregében lebegő embrió nincs kapcsolatban a véráramoddal, nincs hormonszint változás.

Keress rá a beágyazódás szóra, tedd át a képekre.

Pár nap múlva már tesztelhetsz. Drukkolok, hogy sikerüljön.

2020. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj meg ez semmit nem jelent . Nem tudom neked egész pontosan milyen, nekem a mellem 100x annyira fájt mint szokott nem várt előtt 1 héttel , a hajam égnek állt szállt állandóan, nem várt korul pedig rettenetesen szédültem. Én már akkor tudtam h terhes vagyok, nem várt után 2nappal teszteltem este , azonnal 2 csik volt
2020. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Baba lett!!!


:)

2020. márc. 19. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!