Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet a ciklusom...

Szerintetek lehet a ciklusom 19. napján beágyazódás? Alapvetően 28 naposak a ciklusaim, de az előzőnél a 23. napra jött meg

Figyelt kérdés

A ciklusaim általában 28 naposak, viszont a legutóbb a 23.napra jött meg 16-án.

Most, március 5.-én vagyok a 19 napnál,és egesznap fájdogál a hasam. Olyan érzés, mintha meg akarni jönni.

Szerintetek lehet ez beágyazódás?

Párommal elsején voltunk együtt. 4 nap alatt beágyazódhat a baba, vagy csak azért érzem mert megint 23.napra fog megjönni?:)

Válaszokat előre is köszi



2020. márc. 6. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkabb az utobbi. Ha terhes is vagy, 4 nap utan sokat erzel belole.
2020. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyi annyira korán vagy még! Hova sietsz? Ez az egész egy türelemjáték. Az anyaság is az! Ha már az elején így fogod fel mi lesz később? A saját érdekedben mondom legyél türelmes önmagadhoz!

Tesztelj ha kimarad a menzesz addig feleslegesen stresszeled magad a beképzelt tünetekkel!

2020. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazság szerint nem szeretném siettetni, és még babát sem terveztünk. Igazság szerint nem lenne probléma, ha jönne a pici, viszont most csak véleményekre voltam kíváncsi,hogy nektek jelentkezett e ilyen, és ha igen mikor? A 4. Nap szerintem is korai egyébként. Pms re gyanakszom

2020. márc. 6. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Leghamarabb 7.nap kezdődik el a beágyazódás, szóval kizárt ,hogy azt érzed ,viszont az nem jó ha 23. Napra jön meg , a luteális fázis nagyon rövid, ami megneheziti a teherbeesest.
2020. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Baba lett?
2020. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!