Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több halvány pozitív teszt és...

Több halvány pozitív teszt és még sincs baba?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja próbálkozunk a kistesóval, van hogy minden hónapban de van hogy 2 havonta halvány csíkos pozitívat tesztelek, ami nem erősödik és megjön. 38,de már volt hogy 45.napra jött meg. Az orvos semmilyen kóros elváltozást nem talál, nem is küldött tovább, vérvételre sem. Progeszteront nem írt fel, azt mondta várjuk meg az 1 évet. Hát de én már nem akarom kivárni, ha valami gond van arról szeretnék tudni. Szóltam neki a tesztekről is azt mondta, ha terhesség lenne akkor erősödnek a csík. Akkor mi ez ha nem terhesség és még is halvány pozitív? Vagy ha még is baba kellene felírnia progeszteront? Valaki volt már így rajtam kívül? Már gondolkodom azon is hogy orvost váltok és inkább elmegyek másik városba csak mondjanak már valamit.
2020. márc. 8. 16:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzá tenni, hogy előtte 29 naposak voltak a ciklusaim.
2020. márc. 8. 16:11
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

En a helyedben orvost valtanek, nyilvanvalo, hogy nem vesz teged komolyan. A pozitiv teszt megfogant babat jelent, ezt o is tudja. Lehet hogy nem agyazodott be, vagy igen, de rogton utana baj lett. Ezt ki kell vizsgalni, nem jatszadozni itt veled, a testeddel, a megfogant kis emriokezdemenyekkel, a biologiai oraddal. Komolyan nem ertem ezt az orvost :(

Az enyem az ilyet szerintem ugy hivja hogy sorozatos veteles...

2020. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nálam 2 kémiai terhesség után felírta a doki a progeszteront. Így már nem volt gond, most vagyok 14 hetes terhes. Nem várnám meg az 1 évet, váltanék.
2020. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Tesómmal ugyanezt csinálta a háziorvos, most váltottak. Neki azt montda hogy 3 év próbálkozás után küldi el meddösègi központba. Undorító.
2020. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Válts orvost. Hormon gond állhat a háttérben, nem us értem miért nem küldött vérvételre...tök alap dolog és manapság sajnos minden második nőnek gondja van a hormonjaival aminek helyreállásához kell pár hónap. Ezt dokit hagyd a fenébe, kell egy jó endokrinológus meg egy jó nögyógyász. Kitartás és ne hagyd magad!
2020. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a progival lesz gond! Nem szoktal barnazni menses elott?! Ajanlom figyelmedbe a palastfu teat ovu utan!
2020. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Váltok orvost és amint lehet el is megyek utána járni a dolognak. Ugyan is a 8 hónap alatt 6x volt ilyen tesztem, én én már mindenre gondoltam. De ez annyira furcsa, mert az első kislányommal semmi probléma nem volt, sőt őt még nem is terveztük csak bejelentkezett. Ez 21 éves koromban volt. Most 5 éves szóval nem telt el olyan sok idő, még is minden megváltozott.
2020. márc. 8. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!