Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lh teszt után legfelje...

Pozitív lh teszt után legfeljebb hány napig érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Szombaton volt pozitív, de sajnos a férjem külföldön volt, és ma este lesz rá lehetőségünk, hogy együtt legyünk. Persze attól függetlenül összebújunk, hogy lehet-e belőle baba. 😂 Csak kíváncsi vagyok, hogy így van-e még esély.
2020. márc. 10. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem sok. Elvileg vasárnap volt a peteérésed, nem valószínű, hogy ma este még meglesz a petesejt, de hát tudod, nem vagyunk gépek, bármi lehet, hajrá!
2020. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem sok
2020. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton volt pozi, vasárnap kiszabadult utána maximum 24 órát él, de inkább 16-ot. Szerintem nincs rá esély talán egy kicsi, ha pl a pozi teszt elejét kaptad el, de akkor is az utolsó óráiban lehet a pete. De sose lehet tudni.


Mostanában mindenki terhes aki menstruál xD Bocsánat csak néha már úgy vélem semmi sem lehetetlen :)


Minden esetre próba cseresznye :)

2020. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, összebújunk este, nem csak a baba miatt. 😉 😂
2020. márc. 10. 11:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek hasznos lesz az infó. Pozitív ovuteszt ide vagy oda, 4 nappal később voltam nőgyógyásznál, aki felvilágosított arról, hogy se nem volt peteérésem, se nem lesz ebben a hónapban. Minden panaszomat és az előzményeket egybevéve (pl. barnázás, előző terhesség ovu hiánya miatt inszemmel sikerült csak) teljes kivizsgálást javasolt. Utána 3 hónap clostilbegit, majd Kaáli,ha nem jön össze. A poén az, hogy volt szurkálás a petefészekben, tojásfehérje nyák, minden, ami kell, pozi teszt és mégsem. De így legalább beindulnak a dolgok. 😊
2020. márc. 14. 23:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi az infót, én is ettől tartok... Bár volt már egy induló terhességem, ami 5+3 napnál megszakadt, de azóta (fél éve) semmi...😣
2020. márc. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű pozi volt a teszted és másnap szépen halványodott? Mert olyan van, hogy napokig pozi és nem reped meg a tüsző. Ezért kell is a negatív napig tesztelni. LH termelődik és igyekszik repeszteni a tüszőt, de ha nincs tüsző akkor nem tud mit repeszteni. Vagy mit modnott a doki az lh tesztről?
2020. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azta mindenit!

Ilyen is létezik?

Legalább tényleg elkezdtek most foglalkozni veled!

Sok sikert! 🤗🤞

2020. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én pozitívnak vettem, de talán nem volt teljesen egyformán erős a két csík, a másnapi szépen halvanyodott, ill. azért is szinte biztos voltam benne, hogy megvolt az ovu, mert volt az egyik petefészkemben szurkalós érzés, meg tojásfehérje nyák. Hát ez van.
2020. márc. 16. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!