Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció utolsó napja...

A menstruáció utolsó napja után következő napon mennyire termékeny az ember? Tehát rögtön a mensi után kb. mekkora esély van a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsi. lapozd fel a biosz könyved a menstruációs ciklusnál.
2010. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem közölni, hogy csak NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK!
2010. júl. 25. 10:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudok az ovulációs napról és annak környékéről... nyilván akkor a legfogékonyabb az ember a teherbeesésre. De engem konkrétan a mensi utáni első nap érdekelne... mennyire valószínű?
2010. júl. 25. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Saját példa.

Rögtön terhes maradtam, a mensi utáni napon.

Most már a szülésre készülök.

2010. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kikérheted magadnak, de igaza van: Ha akkor van peteérésed, akkor van esélyed. Van, akinek 8 napig tart a mensi, és 9.10. napon peteérése. Szóval a kérdésed nem túl pontos, főleg tudsz az ovus napokról.
2010. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 napos volt a mensim
2010. júl. 25. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor elég kevés az esélye. Elvileg van, de azért nem túl sanszos. ha csak egy nagyon erős orgazmus nem váltott ki spontán peteérést, akkor nem leszel terhes.
2010. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!