Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt! Melyik nap...

Ovulációs teszt! Melyik nap volt pozitiv? 03.11 reggel vagy 03.12 délután? Nekem mindkettő erősnek tűnik! Ha mindkettő pozitiv mikor volt jó együtt lenni a párommal? Miért lehetett kettő pozitiv?

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 13. 19:39
 1/10 Girl89 ***** válasza:
100%
Hát szerintem a 03.12 volt a pozitív és hát ugy mondják hogy aznap plusz másnap, kb másfélnapig megtermékenyíthető a petesej. Szvl ha tegnap meg ma összebújtatok/összebújtok akkor bármi lehet ha mindketten egészségesek vagytok!! Szorítok!😊❤
2020. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is 12-en.
2020. márc. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12 :)
2020. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem lett belőle baba
2020. ápr. 7. 17:51
 5/10 Korkin ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Azóta lett baba?

2020. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még azota sincs baba.de már a honapban lesz vérvétel és cikluskövetés uhgal uh meglátjuk mit mutat
2020. jún. 4. 12:46
 7/10 Korkin ***** válasza:

Értem, az majd megmutatja a pontos eredményt.

Nekem is volt múlt hónapban, minden volt, elvileg jókori s vagyunk együtt mindig.

Még nekem sem volt sikeres hónapom, ez a 10. Próbálkozásunk.

Neked hányadik hónap? Vérvételre is mész majd?

Kitartás, biztos hamar sikerülni fog :)

2020. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Volt 4.ciklusnapi vérvételem, elvileg minden tartományon belüli, orvos még nem látta. Jövöhéten 10.cd en megyek ultrahangra,az lehet kicsit korai,de máshogy nem volt idöpont. Utána 20.ciklusnapon megyek a magándokihoz minden eredménnyel, h ö látja e hogy meg volt e az ovuláció, kell e vmi gyogyszeres kezelés stb..

Konkrétan fél éve próbálkozunk, de elötte már egy éve csak megszakítással voltunk együtt de akkor se csúszott be baba...

2020. jún. 5. 15:31
 9/10 Korkin ***** válasza:

Értem!

Kíváncsi vagyok mit mond a dokid, majd írj :)


Addig is szorítok!


Most h allsz a ciklusban?

Nekem epp ma-holnap van ovum :)

2020. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szerintetek lehet esély a teherbeesésre, ha péntek este voltam együtt a párommal, majd szombaton és vasárnap is pozitív lett az LH tesztem. Ha minden igaz, ma van ovulációm. Attól tartok, korai volt az időpont, de sajnos most csak így tudtuk megoldani. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2020. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!