Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok rajta halványan második...

Láttok rajta halványan második csíkot?

Figyelt kérdés

Nem tudjuk eldönteni, én is és a párom is látja nagyon halványan, a barátnőim is azt mondták, talán, mintha látnának rajta valamit.

Nektek mi a véleményetek?

7dpon vagyok ma, a teszt délutáni

Tudom tudom, "mi a francnak teszteltél?" Stb

De bevallom őszintén, itthon volt még 3 teszt és olyan csalogató volt a gondolat..


Tesztek:

Az első rögtön frissen a második kép megszáradva



[link]



[link]



2020. márc. 14. 20:37
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves és kevésbé kedves válaszokat is.


Nem gondolom bajnak, hogy "kidobtam a napi létminimum árát" nem ez a párszár forint szegényít majd le, mert ha így lenne, ndm próbálkoznánk babával immáron 19 hónapja.


Utolsó, köszi a tanácsot, de ezalatt a 19 hónap alatt bőven többnek is utána néztem, mint a fogantatás menete.

2020. márc. 15. 07:17
 12/38 A kérdező kommentje:

"Napi létminimum étel árát"

Bocsánat..

2020. márc. 15. 07:26
 13/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem bántásból, de ha utánanéztél, akkor nyilván tudod, hogy lehetetlen 7. dpo-n bármi is... egyszerűen nem létezik 7. dpo-n hcg a testben mivel még nem fejeződött be a beágyazódás. Alapból a megtermékenyített petesejt 24 órát vándorol mire a méhbe jut, majd beindul a beágyazódás, ami 5-7 nap, ha ez neked 5 akkor is még a 7.dpo-n tartasz és még két nap mire eléri a hcg az a szintet amit egy 10es teszt esetleg extra halványan már kitud mutatni. Légy türelmes, tudom rohadt nehéz, átéltem.. nekünk 7 év volt, de mindig megvártam legalább a 12. dpo-t (persze még is csak mensi előtt 1-2 nappal már teszteltem)
2020. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Nem veszem bántásnak. A segítő szándékú hozzászólásokat mindig szívesen fogadom

Köszönöm :)

2020. márc. 15. 08:06
 15/38 anonim ***** válasza:
43%
Azért csinálj majd még tesztet :)
2020. márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
65%
Azért azt érdemes tudni, hogy a hcg nem akkor kezd termelődni amikor befejezodik a beagyazodas, hanem mar a veagy. kezdetétől! Deukkolok kerdezo!
2020. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Csináltam ma is, picit erősebb, átvilágítva egyértelmű


Bár ez 25ös romed, holnap veszek 10es tesztet



[link]



[link]

2020. márc. 15. 10:06
 18/38 anonim ***** válasza:
Ezen talán látni valamit, de nem egyértelmű, lehet csak száradási csík. Azért drukkolok. (Ha ikyen korán tesztelsz, akkor célszerű 10-es tesztet használni. Vagy clearblue tesztet, az ugyan nem tízes, de sokaknak mégis előbb kimutatja a terhességét, mint a többi)
2020. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Holnap veszek tizes tesztet, ez volt itthon :))

Volt már két kémiaim, azt is halványan kimutatta ez a teszt, utána full homezö volt, ugyhogy számomra ez a teszt már biztató :))

2020. márc. 15. 11:01
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez is teljesen negatív, csak a reagens helyét látod.
2020. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!