Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálta valaki a méhpempőt...

Próbálta valaki a méhpempőt babára szedni? Bevált?

Figyelt kérdés

2020. márc. 16. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Kenyérre jobb.
2020. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy
2020. márc. 16. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:

én próbáltam, nem jött be

inkább az esemény utáni

2020. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezen a kérdés megfogalmazáson jót nevettem. :D Egyébként igen, próbáltam én is és a férjem is, de semmit nem használt, pedig problémát sem találtak nálunk. A lombik viszont bejött elsőre. Ha sokáig nem jön össze, szerintem nem érdemes még hónapokat hagyni elveszni ilyen "csodaszerekkel", mert ketyeg az óra.
2020. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mio-inozitol por segített. Netamin oldalán tudsz normális áron rendelni. Plusz multivitamin.
2020. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En szedtem, elsore osszejott, fogalmam sincs h ennek koszonhetoen-e, de elotte meregtelenitettem is es szedtem inofolicot is, szoval passz, artani nem art, ez biztos!!
2020. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ebben a ciklusban kezdtem el, annyi változást érzek, hogy nem fájnak a melleim menstruáció előtt egy héttel. Tegnapra nemvárom, kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Nekem valószínű hormon gondom lehet, de ez stabilizálja amit tud. Ha nem sikerül ezzel sem, akkor doki - már ha a járványban fogadni tud (alapvetően nem akarok most orvos után futkosni....).
2020. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, mio inozitol port is, meg baratcserje+cickafark teát ittam. Hogy ezek segítettek-e vagy nem, azt már sohasem fogjuk megtudni, de a kisbabám tegnap múlt 2 hónapos.
2020. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 17 hónapja próbálkoztunk, amikor elkezdtem szedni, igazából immunerősítés céljából. Az addig 30-40 napos ciklusom azonnal beállt 28 napra, és 3 hónap után megfogant a kislányunk.

Persze nincs orvosilag alátámasztva hogy a méhpempő tette a csodát, de szerintem nem véletlen... :)

2020. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En fel eve kezdtem szedni az inofoliccal egyutt. 11 hkm
2020. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!