Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt 6 nappal a...

A terhességi teszt 6 nappal a menstruációm előtt pozitív lett. Tévedhet a teszt pozitív irányba is? Duphaston progeszteronpótlót szedek.

Figyelt kérdés
Azért teszteltem ilyen korán, mert az orvosom azt mondta, ha nem esek teherbe, abba kell hagynom a duphaston szedését a 24. napon, ha terhes maradok, akkor tovább kell szednem. Na holnap van a 24. nap. Elvileg szedtem volna én még tovább, mert nem hallottam olyat, hogy ilyen korán kimutatná és biztosra akartam volna menni. Viszont én ma pozitívat teszteltem. Vagy csak a Duphaston miatt lenne pozitív 6 nappal a menstruáció előtt?

2020. márc. 19. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:
A peteérésem sem lehetett hamarabb, mert az orvos ultrahangon kísérte a peteérést és ő mondta meg, mikor lenne esélyes
2020. márc. 19. 18:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Kimutathatta, van már olyan teszt, hogy menstruácio előtt 6 nappal már kimutatja.

De olyanról még nem hallottam, hogy a duphaston miatt.

A teszt a hcg-re reagál.

2020. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pozitív irányba nem téved.

Remélem veled marad a baba, és nem kémiai terhesség lesz belőle. Sok sikert!

2020. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen én is remélem. Duphaston-t akkor nem is teszem már le. Tavaly ugyanígy márciusban estem teherbe, na abból májusban missed ab lett. Remélem most nem :(
2020. márc. 19. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!