Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi rosszullétet...

Terhességi rosszullétet mikortól tapasztalhatok?! Együttlét után 3-4 nappal lehet érezni bármit is? Vagy miért vannak rosszulléteim, illetve miért vagyok szagokra túl érzékeny?

Figyelt kérdés
Szisztok! Mikortól tapasztalhatok hányingert spontán, vagy különböző szagokra terhesség alatt?! Nem vagyok benne biztos hogy terhes vagyok, de ez furcsa, nem volt ilyen még. Különböző szagokat érzek amiktől kiráz a hideg, és elkap a hányinger. Kicsi szédelgés is társul mellé. Kívánni nem kívánok semmit, de igen jó étvágyam van. Valószínű korai lenne még. Március 10 volt a menstruációm kezdete,14. -e reggelre teljesen elmúlt. Március 15,16,17-én volt védekezés nélküli együttlétem párommal, egy nap 2x 3x. Nem tudom hogy simán valami nyavaja kapott el, vagy a pocaklakó kopogtat ilyen korán. (Kétlem amúgy, de orvoshoz még nem mennék ) Mit gondoltok, nagy hülyeség hogy babára gondoltam?

2020. márc. 19. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez biztos nem a baba miatt van. Mert azt még bőven nem érezheted hisz meg sem tapadt még ha esetleg lesz terhesség.
2020. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos lesz baba később, ez 100% de jelenleg nem tudom(tudtam) hova kötni ezt az érzést. Köszi a választ
2020. márc. 19. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Együttlét után 3-4nappal? Jesszus.Biztos hogy nem attól van.3nappal együttlét után még semmit nem lehet érezni,főleg nem rosszulléteket.
2020. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha március 10. Volta ciklusod kezdete....még csak a 9. Napon vagy. Mostanában lesz még csak ovud. Biztos, hogy nem vagy terhes. Ovu után 12-14 nappal jön a mensi. Kicsit olvasgass!
2020. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bebeszélted magadnak.
2020. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Feküdj rá picit a biológiára, a fogantatásra, a saját tested kiismerésére.


[link]

2020. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kèrdező, baba lett vagy sem?
2020. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!