Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki volt mar hasonlo...

Kurucz Nikoketta kérdése:

Valaki volt mar hasonlo helyzetbe illetve valaki esett mar teherbe cisztaval kinek mennyi idő kelett igy kevesebb az esely?

Figyelt kérdés
Egy kerdesem lenne felétek mert mar az a kevés reményem is el fogyott ami volt. :Szoval ez lenne az en kis tortenetem : 20 eves vagyok es eleg rendszeretlen volt a menstruaciom el mentem az orvoshoz aki adott erre eloszor Norculotot meg Clostit es visza 12 napra Uh-ra utana felirt meg Bromot es ezt igy kelett szednem a clostival ez ment 3-honapig utana hozzam vagta h nem lehetek terhes mert nem eleg jo a peteeresem szoval el mentem ez utan egy magan orvoshoz akinel pont jokor jartam mivel pont nala eleg jo volt a peteeresem de o kozolte h a peteeresemmel nincs baj csak nem 12- napon kelett volna nezni hanem kesobb szoval o utana talalt a bal petefeszkembe cisztat azert gorcsoltem mindig annyi 3-4 db-rol van szo de nem veszelyes azt mondta. Ezt kovetoen nem jott meg a menstruacio masfel honapig igy el mentem egy masik orvoshoz mivel a magan nem tudott fogadni illetve a legelso orvosbol eleg volt. Na ez az orvos el kuldott uh-ra es ugyanazt mondta amit a magan orvos hogy cisztam vn es hogy ne szedjem a gyogyszert amit ki irt az elso orvos igy hat igyis tettem nem szedtem ra par napjara meg jott (02:14) -en es azota mengint semmi teszteltem sajnos nincs baba pedig nagyon szeretnek. Nagyon varom a valaszokat

#teherbeesés #Cisztaval
2020. márc. 20. 06:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hűha. Ha jól értettem az írásod, akkor ezért nem szabad szedni kontroll nélkül semmilyen stimuláló gyógyszert. Szerintem az első orvosod nagy hibát követett el. Mindenképpen kell egy alapos kivizsgálás a rendszertelen menstruációd miatt, aztán ha rendes ciklusod van, akkor jöhet majd a baba.
2020. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hatigen enis igy gondolom hogy el kezelt az orvos ezekkel a gyogyszerekkel de valaki esetleg nem tudja hogy befolyasol -e valamit a ciszta?
2020. márc. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!