Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki hasonló...

Evelin2019 kérdése:

Volt már valaki hasonló helyzetbe? Annyira félek

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek lehetek terhes? Nőgyógyászom csak csütörtökön lesz.

Utolsó menzeszem január 26.-án volt 6napig tartott.

Február 4.én és 8.-án majd 14.én 15.én voltam a párommal. Megszakítással védekeztünk, tudom felelőtlen dolog.. úgy számoltam hogy február 23.-án kell megjönnie a menstruációmnak. De nem jött meg mai napig. Múlthét pénteken reggel csináltam tesztet,negativ lett. Aztán vártam és megismételtem vasárnap reggel. Az is negatív lett. Jelzem semmi tünetem nem volt,hogy meg akarna jönni. De kb 2napja fáj a hasam és a derekam olyan érzés mintha meg akarna jönni. Azért furcsa mert eddig mikor megjött épp hogy fájdogált estére legkésőbb megjott.

Nem tudom ilyenkor mivan csütörtökön megyek Dokihoz. Nem szeretnénk meg babát.

Volt már valaki hasonló helyzetbe?

23/L


2019. márc. 5. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem valószínű, hogy terhes vagy, valószínűleg a stressz miatt késik. Felnőtt nő vagy, ne csináljatok olyat amit megbántok majd holnap.
2019. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Mivel nem védekeztetek, lehetsz terhes. De könyörgöm, jó érzés kísérteni a sorsot? Mert ha terhes lennél gondolom rohannál abortuszra...
2019. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Két teszt is negatív lett, kizárt, hogy terhes legyél.
2019. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj a kérdésért, de ha nem akartok gyereket, és ennyire rettegsz a terhesség lehetőségétől is, akkor miért nem védekeztek? A megszakítás NEM védekezés. Csak érdekel...


Egyébként simán lehetsz terhes, szimplán nem termelődött még annyi HCG, hogy kimutassa a teszt.

De az is lehet, hogy csak a stressz, vagy valamilyen fertőzés miatt késik. Majd kiderül.

Addig azt teheted, hogy keresztbe teszed az ujjaid és reménykedsz, hogy nem csúszott be.

Ja, és ha már elmész nőgyógyászhoz, érdemes lenne feliratni tablettát, vagy legalább hazafelé vegyetek egy pár tizes pakk Durexet, mert ha most nem is jött össze, legközelebb össze fog, ha nem védekeztek.

2019. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!