Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt mellfájdalom és...

Kinek volt mellfájdalom és érzékenység nélkül baba?

Figyelt kérdés
Nekem mindig fájtak a melleim peteéréstől mensiig. mikor terhes lettem akkor is fájtak.de sajnos januárban elment a baba és azőta nem fáj a mellem egyáltalán mensi előtt. Ebben a hónapban már próbálkozunk a babával már túl vagyok az ovun de nem fáj a mellem!
2010. júl. 26. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem sohasem fájt a mellem, se a ciklus második részében, se a terhességeim elején, tehát ez "nem kötelező eleme" a terhességnek.

Nyugi, biztosan sikerülni fog a baba! Szorítok!

2010. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2010. júl. 26. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Első babánál fájt a mellem (mint mindig ovutól), második babánál (azt sem tudtam mikor van ovu mert spontán jött) nem fájt, most kezd kicsit érzékeny lenni 9. hét után.

Az hogy most nem fáj, még nem biztos hogy azért mert baba van, de nagyon kívánom hogy sikerüljön!

Szép napot!

2010. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!