Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derékfájás, mellbimbó-érzékeny...

Derékfájás, mellbimbó-érzékenység, krémes folyás, baba?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam,nem is jött meg. Pár napja le akar szakadni a derekam, napközben szédelgek, krémes fehér folyásom van, hasam szúrkál és gyakran viszket. Babát szeretnénk, vajon lehetnek babás tünetek ezek? Egész nap ennék. Tegnap teszteltem 25-sel negatív lett.
2011. jún. 19. 21:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
még valami... szinte mindenem fáj, derék, vállak, izületek
2011. jún. 19. 22:08
 2/14 anonim ***** válasza:
Két nap múlva próbálj újra tesztelni. Nekem is leszakad a derekam meg mensis érzés a hasamban, csak kicsit erősebb. Persze lehet baba de mensi is. Reméljük baba:) Hőgörbéd nincs?
2011. jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
görbém nincs, mire nem várod?
2011. jún. 20. 07:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem rendszertelen volt a mensi, de mindig mértem a hőmet mindig a ciklusom első fele hosszú peteérésig de már 18 napja fent van a hőm és 11-ig szokott. Ez a gyanús és a borzasztó derékfájás is. Elvileg holnapra aztán majd kiderül. Régóta próbálkoztok?
2011. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok mi van veled?
2011. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tavaly 1 évet próbálkoztunk, most pár hónapig bogyóztam, és 1 hónapja abbahagytam. még mensi nincs, és újabb tesztet sem csináltam. Veled mi újság?
2011. jún. 21. 21:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem már 18 napja fenn a hőm, tesztet még nem mertem csinálni, de ma megyek a rákszűréseredményemért és megkérem a dokit nézzen meg. Remélem nem ciszta vagy ilyesmi.

Akkor remélem hamarosan sikerül nektek a baba. Mikor tesztelsz újra?

2011. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

szia! tegnap óta jóval több fehér krémes folyásom van, mintha mensi helyett ez lenne.lehetséges? és babára mennyi esély van így?

Hozzáteszem megnáthásodtam, remélem nem probléma,ha babás vok esetleg?!

Holnap vagy azután tesztelek.

Te?

2011. jún. 22. 16:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem baba lesz. Nekem is sok folyásom volt végig. De persze mindenkinek más. Kiváncsi vagyok mi lesz nagyon drukkolok. Remélem holnap vagy holnapután én is tesztelek:)Írj mi lett jó?
2011. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mindenképp megírom, de te is! :D
2011. jún. 23. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!