Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt lehetek...

Szoptatás alatt lehetek terhes? Ha igen a teszt kimutatja?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: jelenleg BP-en élek és dolgozom, a gyerekem nincs velem perpillanat a vírus és családi okok miatt (ez csak átmeneti, nem akarok erről beszélni), viszont tejem még van. Nem sok, nem fejek, de néha szivárog, bár a mellem már nem feszül. Hetente járok haza hozzá, és bár elvan nélkülem is, ha velem van mindig cicit kér. Mostanában előfordult pár kétes védettségű szex nálam, de már kétszer is teszteltem, mindkétszer negatívat. Ennek ellenére étvágyam van bőven, hízok is, más tüneteit nem észelelek. A fiammal se volt hányingerem se, meg semmi ilyesmi. Ja, a pici már egész nagy, 16 hónapos, a menstruációmnak pedig még semmi nyoma (volt egy rövid tápis időszakunk, akkor sem jelentkezett, pedig akkor nem kapott cicit).

Ugye ha így teherbe estem azt kimutatja a teszt?



2020. márc. 26. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen és igen
2020. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen

És igen


A körítés nem lényeg.



Napi 6 szoptatás mellet

1. Menstruáció után 2. Éles hónapban lettem terhes a tesóval.

Teszt a hcg hormont mutatja ki, ami kiválasztódik a vizelet e. A szoptatás ezt nem befolyásolja, tehát kimutatja

2020. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jah

Az a “menstruáció az 1 napos vérzés volt


Barátnőm pedig teljesen ciklusmentesen lett terhes

2020. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajjaj! 😊
2020. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, a fent leírt lehetőség mellett (plusz közben megjött) negatívat tesztem, szerencsére!
2020. márc. 29. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!