Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, ha ilyen a...

Terhes vagyok, ha ilyen a menstruációm?

Figyelt kérdés
A barátommal nem védekeztünk, még csak megszakítás sem volt... Április közepe előtt kellett volna megjönnie a menzeszemnek, de ma reggel “megjött,” enyhe vérzés van jelen, és elég piros színe van a vérnek. Ez lehet terhesség? 2-3 hete élvezett belém, azóta csak megszakításosan ment a dolog.
2020. márc. 27. 06:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet.Akartok egyaltalan gyereket?
2020. márc. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok tesztet csinálni jelenleg. Amúgy nem akarunk.
2020. márc. 27. 06:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor menstruáltál utoljára?

Ha 2-3 hete élvezett beléd, akkor már kimutatná a teszt. Plusz mostanában vagy középidőben... Esetleg beágyazódási vérzés lehet, ha előbb volt peteérésed.

És igen, mivel beléd élvezett, lehetsz terhes.

2020. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet. De a vér és a terhesség együtt vagy nem létezik vagy baromi nagy gáz van.
2020. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartok akkor védekezni kellene... a megszakítás nem védekezés.
2020. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csináltam ma tesztet, negatííív lett. xD
2020. márc. 27. 12:01
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Pfúú, de vicces... Gondolom berúgtatok, nem védekeztetek, most meg megy az örömködés. Felelősségteljesek vagytok, hurrá-hurrá.


Reggeli első vizeletből csináltad? Vagy csak gyorsan megittál egy fél liter vizet és abból?

A reggeli első (koncentrált) vizeletből biztos az eredmény a terhesség megállapítására.

2020. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Józanok voltunk... Amúgy reggel csináltam a tesztet, de kb 3x hugyoztam előtte.
2020. márc. 27. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Most lehet megúsztad, de ha nem akarsz gyereket akkor védekezz.
2020. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha háromszor 'hugyoztál' a tesztelés előtt, akkor esélyes, hogy nem volt elég koncentrált a vizeleted. Szerintem tesztelj majd még egyszer, pár nap múlva.

Valószínűleg egyébként megúsztad, de máskor figyeljetek a védekezésre, mert nem fogod mindig.

2020. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!