Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mikor csinálja...

Lehetek terhes? Mikor csináljam a terhességi tesztet, hogy ha ritkán jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azzal a kérdéssel/kérdésekkel fordulnék hozzátok, hogy mennyi a valószínűsége a teherbeesésemnek, hogy ha az "aktus" két nappal a menstruációm elmúlása után történt meg?


Mikor csináljam a terhességi tesztet (csinálhatom-e már most), hiszen még nem jött meg így lassan 30 napra rá, de alapvetően nekem ritkábban, 36-37 napra szokott megjönni.


Azt olvastam, hogy akkor kell tesztelni, amikor megjönne vagy arra rá egy hétre, mert csak akkor mutatja ki, szóval egyelőre nem teszteltem, sokak szerint felesleges lenne.


Na és akkor íme a részletek, hogy pontosabban lássátok a dátumokat, stb:


Az utolsó menstruációm kezdete: február 21, elmúlt február 26-án, az egyetlen aktus február 27-én történt (a férfi nem ment el, védekezés viszont nem történt), átlagos menstruációs ciklusaim 35-40 naposak, szóval ritkábbak, mint az átlagos nőknek, de féléve egyszer előfordult egy 19 napos ciklus is, szóval még lehet, hogy nem túl rendszeres (habár akkor volt egy durvább influenzám, és lehet, hogy köze volt hozzá).


Ti mit gondoltok? Izgulok rendesen, ne haragudjatok, hogy ha furán fogalmaztam meg, igazság szerint mindkét opciónak örülnék, hogy ha lenne baba, vagy ha nem, csak szeretném már tudni, és nincsen semmi tapasztalatom még ebben.


Köszönöm, hogy végigolvastál, a válaszokat izgatottan várom, és remélem, hogy nem kapok sok bunkó választ, most inkább tanács és/vagy megnyugtató, támogató válaszokat várok.



2020. márc. 25. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetsz már most is.
2020. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már biztosan ki kell mutatnia.
2020. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy hónappal az aktus után már kimutatja.
2020. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!