Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miomával kinek mennyi idő...

Miomával kinek mennyi idő alatt sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nekem mellső falban van egy 3 cm-és miomám már több éve. Szerencsére nem nőtt azóta se. Tavaly nyáron volt egy terhességem aminek sajnos missed ab lett a vége. Akkor első próbálkozásra össze jött. Fél éve hogy próbálkozunk megint de nem sikerült még sajnos teherbe esni. Mioma is közbe játszhat? Orvos azt mondta addig nem érdeme hozza nyúlni míg nem szültem mert műtéttel többet árthatunk.
2020. márc. 29. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Fél év alatt estem teherbe, 6 centis mióma, nem mindegy, hogy hol van, nekem se akarták kivenni, nem csinált bajt terhesség alatt.
2020. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tied hol helyezkedett el? Nekem is az előző terhessegnél mondta a doki h a mioma nem okoz majd gondot mert szépen kinövi majd a gyerek a miomat. Valszeg nem is ezért ment el a baba akkor.
2020. márc. 29. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!