Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 naponta tudunk csak együtt...

3 naponta tudunk csak együtt lenni, nem túl kevés hogy sikerüljön a baba?

Figyelt kérdés
Akkor az ovutesztelős napok közül melyiken legyünk tutira együtt? Sikerült így vkinek?
2010. júl. 26. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A második gyermekem úgy jött össze, hogy -mivel hetekig elég szarul voltam- abban a hónapban mindössze egyszer voltunk együtt... :-)

Szóval egyetlen alkalom is elég jó időben, jó helyen! :-D

2010. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint:

Mi pont félidőben voltunk együtt. (de esélytelennek tartottam a babát, eszembe sem jutott, hogy megfoganhat bennem egy bébi, annyira rossz volt a közérzetem)

Tévedtem, hála az égnek. :-)

2010. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi állandoan a második vagy a harmadik napon voltunk egyutt, de valahogy sehogy sem jott a baba. Feladtam, és már nem néztunk semmit. Csak akkor voltunk egyutt, amikor kívántuk egymást. Abban a honapban terhes is lettem. Az igaz, hogy kozép idon is voltunk egyutt, de fogalmam sincs, hogy mikor fogant a babánk.


16 hkm

2010. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mármint a második pozi napon vagy 2-3 naponta?

Melyik a legjobb nap az együttlétre?

2010. júl. 26. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ovuláció általában a menstruáció első napjától számított 14.-dik napon következik be. Ekkor a legnagyobb az esélye. Amúgy a spermák 2 naponta tudnak úgy újratermelődni, hogy képesek legyenek a megtermékenyítésre, tehát bőven jó 2-3 naponta együtt lenni, különben minden második próbálkozás vaktöltény lenne.
2010. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, kicsit tedd félre az ovu tesztet, és hagyatkozz az ösztöneidre.

Magamon határozottan észrevettem, hogy termékeny időszakban ezerszer jobban kívánom és élvezem a szexet, sokkal érzékenyebb a testem stb... Extázis, eufória - szóval totál más azokon a napokon a szex. A nők manapság már nem bíznak a saját ösztöneikben, pedig igenis létezik ilyen.

2010. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!