Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztétek akkor, amikor...

Mit éreztétek akkor, amikor pozitív lett a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, kinek mi jutott eszébe amikor meglátta, hogy kisbabája lesz.

2020. ápr. 3. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi terveztük, de sokkot kaptam. Örültem, de közbe sírtam. Annyi fura volt, hogy azóta se éreztem semminél se :)
2020. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Haaat.. Mi is terveztük. De az első hónap az esélytelenek nyugalmával telt. Főleg mert meg voltam róla győződve hogy lekéstünk a peteérésről, és különben se fog összejönni rögtön. Aztán az első nem védekezős hónap végén, aznap mikor még kellett volna jönnie furcsának találtam hogy semmi pms tünetem nem volt. Gondoltam ott egy teszt a szekrényben.. Tesztelek. De csak azért hogy ne kezdjek el kombinálni hogy mi van ha terhes vagyok. És bumm! Két csík. Őszinte leszek az első gondolatom ez volt: mi a f@@@@sz??? 😮


🙈🙉🙊


De természetesen örültünk.


Azóta másféléves.

2020. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már 4 éve vartunk rá,túl rengeteg vizsgálaton és inszeminacion,injekcios kezeléseken.Előszőr azt hittem biztos cisztám lett és azt jelzi a teszt🤣🤣🤣olyan hihetetlen érzés volt🥰🥰váltakozott az öröm és a félelem bennem.Féltem hogy nem marad velűnk mert túl szép volt hogy igaz legyen.Ma már 25 hónapos nagylány és szűletett egy kishuga is aki 7 hónapos🥰🥰
2020. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először teszteltem, hihetetlenül boldog voltam, hiszen erre vártam. De sajnos kémia terhesség volt. Aztán amikor másodszorra jött ki a pozitív, ugyanúgy mérhetetlenül örültem, de okulva az előző esetből, már nem éltem bele teljesen magamat. Viszont minden rendben volt, már egyéves elmúlt a kislányom.
2020. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Öröm, sokk, "most mi lesz?", "hiszen erre vágytam régóta". Kb ezek váltakoztak. Aztán a sokk után már cska öröm.
2020. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Tesztnél bizonytalanságot, ideges voltam, csak cikáztak a fejemben a gondolatok.

2. Tesztnél úgy éreztem, hogy egy hatalmas teher esett le a vállamról, 6 hónap után végre sikerült, hihetetlen boldogságot éreztem.

3. Tesztnél sírtam, nem terveztük, aggódtam mi lesz a jövőben... (Pont abban a hónapban mondott fel a férjem, hogy saját vállalkozásba kezdjen. Még nem tudjuk, hogy mi lesz a jövője ennek az egésznek mert itt van a korona vírus, nem egészen 4 hónapon belül szülök, így minden sokkal bizonytalanabb mint a pozitív tesztnél volt...)

2020. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Az elsőre 6 évet vártunk, természetesen fogant, az esélytelenek nyugalmával néztem meg a tesztet. Soha nem voltam olyan boldog, mint akkor. 😊

A második ezután első hónapban megfogant, ő egy igazi kis csoda. Pici ijedtség volt bennem, mert nagyon pici korkülönbséggel születtek, de nagyon örültem.

A 2 kicsinél tudtam, mire számítsak, mérhetetlen boldogság volt náluk is.

2020. ápr. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Mindharom terhessegre keszitettem a testemet honapokkal elotte tisztitokuraval, vitaminokkal,folsav, mehpempo es lelkileg is rahangolodtam, de mindharomszor orrba vagott hogy osszejott elsore. Szoval semmi mast csak h hűha ez innentol nagyon komoly. Leultem a kad szelere es bambultam magam ele h jajj csak maradjanak meg es h mekkora felelosseg ezekbol a ketcsikosakbol egeszseges babat szulni es aztan felnevelni oket tisztessegesen. Meglepetes, felelosseg, drukk.
2020. ápr. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy olyan alapbetegségem, amivel minimális az esélyem a természetes terhebeesésre, ehhez jött még a PCO szindrómám és a pajzsmirigy problémám is. 3 különböző dokinál voltam, mert tudtam, hogy nagyon szeretnék majd babát. Három különböző orvos írta le a szakvéleménybe, hogy ha kezeli is a PCO-t és a pajzsmirigyet, az alapbetegség miatt 0,001% esélyem van. Az egyikük szó szerint azt mondta, hogyha én terhes leszek természetes úton, visszaadja a diplomáját. Ezután a férjemmel elcsábultunk persze a védekezés nélküli szexre, ha már baba nem lehet, legalább jó legyen...belekezdtünk építkezésbe, én felvételiztem az egyetemre, utazást foglaltunk...és második hónapban terhes lettem. Én olyan döbbenetet soha a büdös életben nem éreztem. Ültem a teszt fölött és egyszerűen nem tudtam eldönteni, hogy most álmodok vagy ez a valóság, vagy hol van a kandikamera. Alaposan "belezavart" az életünkbe, de hát természetesen azonnal minden átszerveztünk-lemondtunk, és boldogan vártuk. Most lesz 1 éves, és a ő a világunk közepe, gyönyörű, okos, imádott kicsi lányunk.
2020. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mérhetetlen örömöt, boldogságot és persze meglepődéseim.

Egy kis megnyugvást, bár tudja az ember hogy az első 12 hét után lehet igazán megnyugodni. De én azért nyugodtam meg, mivel a lombik jött volna következő próbálkozásképp. Amitől nagyon tartottam.

Van egy ritka betegségem, amire 10ből 9 orvos azt mondta nem lehet gyermekem természetes úton, de máshogy is nagyon kétséges.

Az az egy doki aki hitt bennem, elkezdett kezelni. A 2. Inszemnél mondta hogy ő javasolná a lombikot ha ez sem sikerül.

A reggeli tesztet a férjemmel együtt vizslattuk, kíváncsian, türelmetlenül. Én vettem előbb észre a halvány vonalat. Mondtam h latok valamit és eddig még soha nem volt a tesztjeimen semmi, odaadtam neki, ő is látta. Persze elkezdtünk sírni (még most is könnyezek ahogy visszagondolok).


Szóval hatalmas és semmihez nem fogható öröm, de ezek után csak az jön a kis babával együtt. Az első ultrahang, az első szívhang...stb


Most vagyok 13 hetes kismama :)

2020. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!