Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki bebeszéli magának, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Annyira nem akar teherbe esni, hogy bebeszéli magának és akar tüneteket is produkál (mellfájdalom, hányinger stb)

2020. ápr. 4. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Alterhesseg a neve
2020. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Annyira nem akar teherbe esni, hogy bebeszéli magának és akar tüneteket is produkál (mellfájdalom, hányinger stb) Mi van?!



Aki nem akar terhes lenni az nem beszél be magának semmi fajta tünetet!

2020. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Félelemből.
2020. ápr. 4. 16:31
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Olyan nincs szerintem, olyan igen hogy bekepzeled, hogy terhes vagy mert annyira szeretned de emez az eset szerintem lehetetlen higy ha nem akar az lenni ha jelek is utalnak arra ő pont azért sem akarja észrevenni
2020. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az álterhesség.
2020. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szeretném kijavítani azokat akik azt mondjak, hogy ilyen nincs. Itt vagyok rá én az élő példa. Annyira nem akarok terhes lenni és annyira félek, higy február 1 volt utoljára aktus az óta 2-szer megvolt a havim 4 negatív teszt és még mindig idegesen várom, hogy most is megjöjjön. Ha többet gondolkodok ezen és elkezdek rástresszelni, hogy mi van ha mégis terhes vagyok (ami az előbb leírtak alapján lehetetlen) elkezd hányingerem lenni és elkezdek pánikolni, hogy ez biztos a terhességtől van. Az agyammal tudom, hogy február elseje óta már kiderült volna 2-szer megjött 4 negatív teszt, de egyszerűen nem tudom elhinni. Hipochonder vagyok és elég rossz érzés, hogy tudom, hogy nem de még így is félek.
2020. ápr. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van itt egy a gyakorin is. Minsig feltűnik, hogy még mindig érzi a mozgásokat, holott ezerszer volt uh-n, orvoanál, teszteket csinált negativakat. Sajnalom őket amúgy.
2020. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen! Én is! Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 5. 17:37
 9/10 anonim válasza:
100%

Igen, létezik.

Mikor szakitottunk az előző barátommal, meg jobban stresszbe voltam. Vele vesztettem el, és nagyon féltem hogy a védekezés ellenére pont én vagyok az az 1%. A sok idegeskedés hatással van a menstruációra. 4 hetet késett, a negyedik héten csinaltam 2 tesztet. Mindegyik negatív lett, megnyugodtam és másnapra megjött. Szóval csinalj egy tesztet ha az megnyugtat. És nem lesz semmi baj.

18/L

2020. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Negatív lett, de a tünetek nagy része megmaradt. Egy jó kis hányásos vírus okozta. Azóta elmúlt.
2020. ápr. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!