Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy valaki bebeszé...

Van olyan, hogy valaki bebeszéli magának, hogy terhes és tünetei is vannak?

Figyelt kérdés
Volt egy halvány pozitív teszt is. Létezik ilyen? A mensi is késik.
2008. máj. 19. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
szia,véletlenül nem medilabot használtál?
2008. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Aki nagyon akarja a babát, képes terhességi tüneteket produkálni. De a halvány pozitív teszt elvileg babára utal. Ha késik a mesid, tesztelj újra!
2008. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De igen medi labot.miért?
2008. máj. 19. 17:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam itt, vagyis jobban mondva olvastam,hogy a medilab teszt gyakran jelez pozitív terhességet tévesen. Szerintem tesztelj egy másikkal és nagyon fontos,hogy reggeli első vizeletből!Remélem sikerül:-)
2008. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnos igen.én is így jártam a mult holnapban ahogy megláttam a negatív tesztet elmúltak a tüneteim
2008. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez szokott történni. Ahogy meglátom a negatív tesztet, rögtön elmúlik minden bajom.Érdekes!
2008. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én múlt hónapban mindent tapasztaltam: hányinger, szédülés, pisilnijárás, mellduzzadás, de negatív lett a teszt és ugyanúgy elszálltak a tüneteim, mint az előző hozzászólóknak. De ha halványan pozitívat teszteltél azért az már jó jel!! És még késik is! Drukkolok!
2008. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia első kérdező vagyok!csak azért mert nekem 2halvány medilabom volt,baba meg sehol!rengeteg hibás van közte!sajnos!de remélem neked egy jó teszt jutott!és nem jársz úgy mint én!rettenetes csalódás volt!
2008. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!