Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Màrcius 13. an voltam együtt...

Màrcius 13. an voltam együtt a párommal védekezés nélkül. A jövő héten lesz negyedik hete. Nem érzek semmi terhességi tünetet! Menstruációmnak majd most kell megjönni! 4 hét után már vehetek terhességi tesztet? Esélyes hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Az első terhestünet a vérzés kimaradása. Igen vehetsz tesztet. Esély mindig van. Olvasgass a témába légyszi mert ez így elég ciki.
2020. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Miért akartok gyereket, ha ilyen evidens dologra is rá kell kérdezni? Rengeteg helyen lehet olvasni, tájékozódni a témában. Pláne most van az az élet helyzet mindenkinél mikor nem kellene gyereket vállalni.. Legalábbis, én úgy gondolom nem egy világ járvány közepén kel család alapításon gondolkodni. Elvégre azt se tudni mi lesz 1 hónap múlva. Nem lenne jó, ha nem tudnátok neki mindent megadni, igaz? Az sem lenne jó, ha Esteleg valamiből hiányt szenved még a terhesség alatt, igaz? Most egy picit várjatok még. Tanuljatok, olvassatok a témában, fejlődjetek. Készítsetek tervet hogy nagyjából mit hogyan szeretnétek. Amint helyre rázódik minden, úgy is jön a pici. És akkor lesztek teljes értékű boldog család. Utána jó babázást és boldog éltet nektek! Ha most meg fogant a csöppség, valószínű mire érkezik, minden rendben lesz. Egészséget és erőt nektek!
2020. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Annyira unalmas már ez az "ebben a helyzetben nem kellene gyereket vállalni" duma... Rosszul vagyok tőle.

Mikor teherbeestem, még sehol nem volt a vírus, 10 hetes vagyok most. Vetessem el? 😂 Ugyan már... Alapból egészséges embereknél is hónapokig, akár évekig tarthat, mire összejön a baba, miért ne kezdhetnének bele? Ugyanmár. Ne legyen családom, mert most épp szar a helyzet?

2020. ápr. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
2x lett benne ugyan már, annyira felhúz ez a hozzáállás... 😓
2020. ápr. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
#2 Én nem olvasom, hogy gyereket akarnak! Úgy is lehet érteni, hogy nem akar!
2020. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, ha már úton a baba akkor hajrá, és egészséget mindenkinek. De úgy, hogy tényleg nem tudni mi lesz, gazdaságilag, és egészségügyileg a világban, nem helyes döntés. Bizonytalanság van mindenhol. Én speciál nem mernék így gyereket vállalni újra. Ugyanis már így is tömeges az elbocsájtás, és az a fő, hogy mindene meg legyen egy kicsinek. Vagy tévedek? 🤔 Az eddigieknél nagyobb válság jön, ezen kellen el gondolkodni. Rengeteg gyerek fog hátrányos helyzetű státuszba esni. Így is sokan vannak már. Igen, egy gyerek a legnagyobb öröm az életben, de a legnagyobb szenvedés, ha nem tudjuk biztosítani neki a feltételeket. És borzasztóan elszomorít hogy olyanok vállalnak gyereket sok estben akik hónapról hónapra élnek. Vagy akik még a szülők nyakán élnek. "Mert úgy is lesz valahogy " (Kérdező, kérlek ne vedd magadra, nem ismerem nyílván az anyagi körülményeidet, és a hátteredet sem.) Vélemény megosztásáért van az oldal, és ha a saját szubjektív valóságból az ember nem tud nyitni, akkor nem itt van a helye. Én úgy gondolom. Szakmából kifolyólag pedig tudom hogy a gyerekeket mennyire meg viseli a nincstelenség, vagy akár csak kis pénzbeli különbség is a kortársaiktól.
2020. ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az aktus után már 2 héttel a leggagyibb terhességi teszt is valós eredményt mutat.
2020. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!