Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 napra szokott megjönni, és...

26 napra szokott megjönni, és a ciklus 6 napján voltunk együtt védekezés nélkül. Ma a 28 napon vagyok, és még nem jött meg? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Természetesen csinálok majd tesztet, csak nem akarom elkapkodni. Csak TIPPEKET szeretnék.


Volt már egy vetélésem, akkor teherbe esésnél éreztem, hogy történt valami (beágyazódáskor fájdalom, és röviddel utána iszonyú fáradtság), most nem éreztem ilyesmit.


2014. ápr. 15. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A korább vetélésedre tekintettel, minél előbb tesztet végezz, és menj orvoshoz.
2014. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tök felesleges, mert úgysem kapnék semmit, és az előzőt sem lehetett volna megakadályozni.

Amúgy köszönöm, de inkább tippeket várok. Csak úgy szórakozásból! :)

2014. ápr. 15. 16:12
 3/3 Ditta323 ***** válasza:
Szia. Nem feltétel hogy érezd a beágyazódást. Holnap nyugodtan csinálhatsz tesztet. Szorítok, hogy baba legyen :)
2014. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!