Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Durex síkosító nehezíti a...

Durex síkosító nehezíti a teherbeesést? Mert az van ráírva h lassítja az ondósejtet.

Figyelt kérdés
Meg a durex sikosító és masszázs géllre is ez van írva és ha babát szeretnénk beszéljünk erről előtte orvossal,dehát ez a jelenlegi helyzetbe nem kivitelezhető h orvossal konzultáljunk h használjuk e babaprojektnél.Mi viszont babát szeretnénk.Ne használjuk akkor?
2020. ápr. 6. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha a feliratnak nem hiszel, nekünk miért hinnél? :) Orvosilag ellenőrzött termék, híres márka. Biztos nem véletlen írták rá!
2020. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ovu körül hanyagoljátok. Nyilván okkal van ráírva.
2020. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden, a nem kifejezetten erre a célra kitalált síkosító kedvezőtlen hatású a spermiumokra.

Szerezzetek be egy ilyet:

[link]

Erre lett kitalálva, segíti a spermiumok életben maradását hosszabb ideig illetve megkönnyíti a mozgásukat is (a méhnyak nyákhoz hasonló az állaga). Érdekes módon kevés magyar cikket találni róla, de itt nálunk pl óriási sikernek örvend, nagyon sok pozitív "sikersztori" kering róla, sokaknak ennek segítségével sikerült teherbe esni hosszú hónapok akár évek próbálkozása után. Ártani nem árt, én kipróbálnám :)

2020. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 6. 10:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez lenne az?
2020. ápr. 6. 10:49
 6/10 A kérdező kommentje:
És mondjuk az x-epil nedves törlőkendő is negatívan hat?Én azt is szoktam használni szex előtt ,mármint megtörlöm vele magamat
2020. ápr. 6. 11:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez az :)

A törlőkendő nem hiszem hogy gondot okoz, főleg mivel max a külső tájakon használod, esetleg olyanról hallottam már, hogy túlzott használata felborította az egészséges pH értéket, vegyél kifejezetten intim törlőkendőt, attól nem lesz baj :)

2020. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Az első baba tervezésénél nem használtuk ezt a Durex síkosítót, mert minden áron szerettünk volna babát, és nem mertünk semmit sem kockáztatni. A kicsi fél évet váratott magára :)

A második terhesség szintén tervezett volt, de nem paráztunk rá annyira, mint az elsőnél. Használtunk Durex síkosítót az együttléteinknél és elsőre összejött :)


Szerintem nálunk ez nem befolyásolta a sikert.

2020. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát mi minden alkalommal használjuk/használtuk,mert nem vagyok elég nedves.. 2-szer is teherbe estem kb.első hónapban,mikor abbahagytuk a védekezést. Ha valakinél alapból problémamentes a fogamzás,nem hiszem,hogy gondot okozna..
2020. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem is azt írják, hogy gátolja, csupán megnehezítheti. Nyilván teherbe lehet esni használata mellett is hiszen ez nem védekezésre szolgál. Annyi a lényeg, hogy előfordulhat, hogy ez miatt nehezebben jön össze.
2020. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!