Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A masszázsolaj használata...

A masszázsolaj használata megnehezitheti a teherbeesést, a spermiumok mozgékonyságát?

Figyelt kérdés

hallottam, hogy egyes sikositók nem spermium barátok. A párommal mi masszázsolajat használunk, mert előtte szoktuk masszirozni egymást, és hát "oda" is jut belőle.


az olajnak milyen hatása lehet a sikositóra?


lehet emiatt nem estem még teherbe?


azt tudom, hogy a spermium barát sikositó vizes alapú, szóval akkor lehet hogy az olaj nem segiti elő a teherbeesést.


mit gondoltok? azért majd elmegyek a gyógyszertárba ilyen sikositóért, szerintem kipróbáljuk, csak érdekelne, hogy esetleg ez okozhatja-e hogy pár hónapja próbálkozunk, és nem esek teherbe.



2014. júl. 8. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
igen
2014. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk nem vált be a síkosító, olivaolajat használunk. Első gyermekemnél 6 hónap után lettem terhes (előtte fogamzásgátlót szedtem 10 évig), másodszor a második hónapban. Szerintem semmi köze az olajnak a spermiumokhoz. Nálunk legalábbis nem volt.
2014. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!