Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step teszt lehet annyira...

One step teszt lehet annyira becsapós hogy halványpozitívat mutat, pedig nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Szokott ilyet ez a teszt?
2020. ápr. 6. 13:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ciklusom 12dik napján tartok. A mellem nagyon fáj, ezért csináltam egy tesztet, majd mégegyet mert meglepődtem az eredményen.. Az lh hormonra reagálhat, vagy lehet tényleg halvány pozitív a teszt??
2020. ápr. 6. 13:45
 2/14 A kérdező kommentje:

Ezek vegyes fotók.. van amelyik időn belül készült, van amelyik száradás után, de szerintem látszik a lényeg :


[link]

[link]

[link]

2020. ápr. 6. 13:54
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy csak én vagyok vak de ezen én nem látok halvány pozitívat. Ciklus 12. napja az gyakorlatilag ovuláció előtti állapot (ha jól számolod és egyre gondolunk). Ha megjött normálisan akkor nem valószínű a terhesség de ki sem mutatná a teszt a 12. napon.
2020. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet akkor én néztem be és ez nem jelent halvány pozitívat? 😊😌
2020. ápr. 6. 14:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is látom. Inkább lehet az ovut jelzi. Megjott rendesen? Amúgy miért teszteltél?
2020. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja látom miért. :D
2020. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez annyira halvány, hogy az ovudra reagálhat....csinálj egy lh tesztet. Ha pedig rendesen megvolt a havid, szokásosan volt erős napod, nem vagy terhes. Mellfájás ovu idején is normális, mint a szédülés, hányinger, derék és hasfájás is. Mindben volt már részem, szülés óta rosszabbul vagyok ovukor mint mensikor.
2020. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig megbízhatóan működött. Volt ilyen halvány is a 11, 12. Napon. Erősödött, de sose volt egyforma erős a 2 csík 2 hét késés után sem.
2020. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És terhes voltál?
2020. ápr. 6. 16:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen
2020. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!