Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem latja a várandóságot a...

Nem latja a várandóságot a doki, de vérvétel kimutatta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 napja voltam nőgyógyászaton.53 napja késett akkor a havim,1 pozi teszt. Terhességre utaló jelet nem látott viszont 2 cisztát igen a jobb és a baloldali petefészekben is. Kért laborvizsgálatot vérből. Hcg-t és petefészek tumorra vagy miaz.. megjött az eredmény. Ma vissza hívtam. A hcg 691,00 magas. A másik normális 16,6 Azt mondta ez terhesség. Feb 9én volt meg utoljára.. normális,h nem lát uh-n semmit?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2020. ápr. 7. 08:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, mivel hosszú ciklusod van, nem tudhatod mikor is estél teherbe az értéked alapján 4-5. héten lehetsz ilyenkor, főleg, ha vacakabb a gép, nem mindig látnak valamit. Hüvelyi uh-val azért már szoktak, aki meg hasit csinál azt le kell cserélni :D


Szinte biztos, hogy terhes vagy, főleg, ha a doki is azt mondta, csak még korai.. ilyenkor egy nap is sokat számít. Lehet egyik nap még semmit nem lát másnap meg már igen.


Mikorra kért vissza?

Mondjuk kellene még egy vérvétel hcg-re, hogy biztosan élő terhességről van e szó.


Drukkolok!

2020. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sajnos elhalt a terhesség.

Nekem februar 1-jen volt meg utoljara, 2 hét kesesnel 13000 volt a hcg-m.

Mikor teszteltél pozit? 691-nek kb. 4-5 nap kesesnel kellene lennie. :(

2020. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kb az 50 napnal teszteltem. Mostanában igen felborult voltam vele dokinál.. azt mondta nem kell vele foglalkozni nem lát semmi kórosat... ezért vártam ennyit a teszteléssel... volt mikor 40 napra jött meg és volt,h egy teljes hónapot.. Beszéltem a dokival vissza hívott ma. Voltam. Nem látott semmit. Azt mondta vagy méhen kívüli vagy nem látszódik. Kézzel es hüvelyi uh-val vizsgált. Holnap ismét vérvétel de már kórházban és uh-n. Azt mondta ha hasi görcsöm van vagy vérzés hívjak mentőt. Nem lát terhességet.
2020. ápr. 7. 10:27
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem akkor sajnos elhalt. :(

1000 feletti hcg-nel latszodik amugy uh-val barmi is.


Nekem is 500 volt az elso terhessegemnel 2 het kesesnel, ott sem latszodott semmi uh-n, ra 2 napra meg is jött.

2020. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mar ha jol ertelemezem, es kb 2 hettel teszt utan voltal dokinal.
2020. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

50.napnál teszteltem.(feb9én volt utóljára menstruálcióm,de ugye elég zűrös mostanában..) 53.napnál mentem dokihoz először,semmit nem látott. Vérvételen a hcg magas..

Ma 59 napnál tartok. Ma sem látott semmit. De semmi tünetem.. picit érzékenyek a melleim ha hozzá érek.. ezen kívül se hányinger sem szédülés semmi.. Betojtam kicsit 😅🤣

2020. ápr. 7. 10:48
 7/22 anonim ***** válasza:

Jaaa, csak a kerdesben azt irod, hogy 53 napja kesett, en hozzadtam meg 14-20 napot emiatt.

Akkor meg lehet barmi, viszont ha nem vmi oskovulet uh-val nezett, most mar latszodnia kene vminek. Ma neztek hcg-t?

2020. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ja, latom, neztek, lassan osszeall a kep. :D

Akkor kiderül, ha megvan az eredmeny, remeljuk, csak elbujt.

2020. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az a vicc az egészben,hogy kérdeztem tőle,hogy akkor hogyan tovább ha holnapi vérvételem is magas lessz... azt mondja nem tudja számára ez érthetetlen 😅🤣 Gondoltam oké.. akkor már ketten vagyunk akik nem értik 🤣🤣🤣
2020. ápr. 7. 11:12
 10/22 anonim ***** válasza:

Pedig eleg gyakori, ket naponta kellene amugy ilyenkor nezni.

2000 folott/körül, ha meg mindig nem latszik semmi, befektetik általában az embert, es naponta uh-znak, plusz hcg-t neznek, amig meg nem talaljak - amennyiben folyamatosan emelkedik a hcg.


Mikor lesz eredmeny?

2020. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!