Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 10. vagy 11. napján...

Ciklus 10. vagy 11. napján kinek szokott még ovulacioja lenni?

Figyelt kérdés
Nekem eddig mindig 14 vagy 15. napon szokott lenni de most úgy néz ki két hónapja már pár nappal korábban van az ovum. Ilyen korai ovulacio mellett jött már valakinek össze baba? Minfél éve próbálkozunk.
2020. ápr. 7. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem 16-20.nap között szokott lenni


Most görbe alapján úgy néz ki, hogy a 9.napon volt (tegnap)

2020. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

LH tesztet érdemes használni. Érzések alapján nem lehet behatárolni, de még a nyák sem ad pontos napot.

Természetesen lehetséges ilyen korán is ovu, de akkro számolni kell a rövidebb ciklussal is. pl, ha 10. napon van, akkor sanszos a 24 napos ciklus. Ami egyébként pont az orvosilag normális ciklushossz alsó határa. Semmi gond vele :)


Kedves első válaszoló, Ha valóban most lenne ovud, akkro rövid ciklusod is lesz. Egyébként csak akkor kapsz pontos választ hőgörbe alapján, ha ovu után 5 napig fentebb lesz a hőd mint az átlaghőd (ovu előtti napok átlaga) Még nem lehetsz biztos benne, akkor sem, ha hirtelen több tizedet emelkedett a hőd.


Sok sikert nektek :)

2020. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen számolok a rövidebb ciklussal. Múlt hónapban 26 napos volt most ha 10. nap volt az ovum akkor 24 napos lesz. Pont a 9. nap reggelén voltunk együtt férjemmel. Esélyes lehet így hogy össze jött a baba? Úgy szeretnénk már
2020. ápr. 7. 10:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges persze. Nekem most úgy néz ki, 12.ciklusnapon volt ovum. 14nap a luteálisom, így ez a ciklusom most rövidebb is lesz elméletileg.
2020. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is 13-14 nap a luteálisom. Az utóbbi fél évbe végig hőmérőztem és néha lh teszteltem. Ez az első olyan hónap h nem használok semmit mert már kicsit agyamra ment ez a baba téma és így próbálom elengedni kicsit a dolgot. Próbálunk két naponta együtt lenni mikor jól esik és majd jönni fog mikor akar a baba.
2020. ápr. 7. 10:25
 6/10 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Én is ebben a hónapban nem használtam LH tesztet 😁😊 hasonlóan érzek, mint te, nekem is agyamra ment a babatéma.

Főleg, hogy ősszel volt kémiaim 😠 + tesztek után 10 nappal megjött...

Kicsit elegem van...sógoréknak pedig elsőre sikerült... Gondolhatod, nem is ezzel van bajom, mert mindenki megérdemli és örülök nekik, de ne kérkedjen azzal senki, hogy nekik 1.re sikerült... ettől a hajamat tépem.

2020. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 évig próbálkoztunk babával, de nem jött, mígnem kipróbáltam az ovutesztelést. Ott derült ki, hogy félidőre koncentráltunk azelőtt, de a teszt a 10. Napon pozitív lett. Tehát akkor volt ovum, azaz a 11.Napon lehetett tüszőrepedés . Abban a hónapban terhes is lettem. A terhességi teszt már a 24. Ciklus napomon halvány pozi volt.
2020. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne is mond 4es. Nekem tavaly volt egy terhességem ami első próbálkozásra össze jött de 8. héten vége lett 😔 most fél éve próbálkozunk újra de semmi. Kicsit felőről már a tudat h most miért nem tudok könnyedén teherbe esni mint tavaly.
2020. ápr. 7. 14:15
 9/10 A kérdező kommentje:
7es. Én használtam lh tesztet és homeroztem is de akkor se jött a baba. Most próbálom ezeket elhagyni és csak együtt lenni lehetőleg 2 naponta persze ha csak van kedv.
2020. ápr. 7. 14:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Átlag 24-25 napos ciklussal mindig a 12. nap körül volt ovulációm, mivel éreztem a folyásból és egyéb tünetekből, mint a mellfeszülés, ami akkor kezdődött, majd abbamaradt. Volt, hogy 22 napos volt csak a ciklusom, akkor előbb volt ovulációm is. Egyébként a 7. hónapban lettem terhes.
2020. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!