Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Legutolsó...

Lehetek terhes? Legutolsó együttlétünk után megjött, nem késett egy napot sem. Azóta eltelt egy hónap, nem voltunk együtt, de most mégis késik 3 napja. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mitől lehet de terhes 1000%, hogy nem vagy. Fordulj orvoshoz!
2011. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, megviccel a mensid. Ha nem jön meg menj orvoshoz, de akkor sem hiszem, hogy babát várnál!
2011. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezerszer meg 1x el lett már mondva, hogy azért mert megjött a következő menses még lehet valaki terhes. Sőt, valakinél félidőig meg is van. Ha együtt voltatok és utána megjött még egyáltalán nem jelenti azt h nem vagy terhes. Ha most nem fog megjönni, akkor valószínű teherbe estél, szerintem csinálj egy tesztet. Amúgy unokatesóm is csinált tesztet és negatív lett, aztán mégis terhes na.
2011. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az ötödik hónapban maradt ki elősször, és a teszt is negatív volt. az orvos csak annyit mondott: van ilyen.

Most már egy egészséges 15 hónapos lányka boldog anyukája vagyok.

2011. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!