Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció elmaradása után...

Menstruáció elmaradása után reális a teszt?

Figyelt kérdés

Kicsit csalás a kérdés, mert menstruálok.


Szóval fogamzásgátlót szedek, egy szem sem maradt ki a levélből, időben bevettem mindet. A menstruációm viszont nagyon furcsa ebben a hónapban, nagyon kevés és barnás. Ezért gondoltam terhesség, szóval a mensi utolsó napján (a harmadikon) csináltam egy tesztet és negatív lett.


Ebben az esetben hihetek a tesznek, hogy nem vagyok terhes? Nem tervezek mostanában babát. Fel fogom hívni az orvosom, de addig egy kis menyugtatásra van szükségem.

A barátom szerint a sok stressz miatt van, ami az újonnan kialakult helyzet miatt reális.


Köszönöm a válaszokat!

20L



2020. ápr. 9. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló szedése mellett sokkal kevesebb vérzés jön.

Teljesen normális dolog, nem vagy terhes

2020. ápr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fog.gátló mellett kevesebb a megvonásos vérzés, és sötetebb. Ez nem igazi mensi, csak a hormon abbahagyása utani megvonásos cucc. Nekem is kevesebb, a végén barnás, de ez normalis. Pláne, hogy negativ a teszted.
2020. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, lányok. Azt elfelejtettem írni, hogy lassan 2 éve szedem, és eddig többet véreztem. Vajon most vékonyodhatott el a nyálkahártyám?
2020. ápr. 9. 11:04
 4/4 anonim válasza:

Én még nem tartok ott, de nem veszélyes ez az egészségre ?

Sokminden hülyeséget olvasni a neten sajna... próbálok komolyabb oldalakat nézni, a blogspot végződésű oldalak általában nem mérvadóak.

De olvastam már olyat, hogy lerakódik a szervezetben ez meg az, ettől ilyen beteg lehet, a gyerekre majd káros lehet, hasonlók...

Meg ugye az ellenkezőjét, hogy kamu az egész ilyen elmebaj, csak direkt ijesztgetik az embert.

Akkor lányok, hogy van ez ?

2020. ápr. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!