Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Intimed teszt a 11. nap...

Intimed teszt a 11. nap körül, reális ennyire halvány 2. Csík? Van itt más is, akinek hasonló lett?

Figyelt kérdés

Vèrvétel alapján bizakodom,hogy sikerülhetett a baba.Ez a ma dèli tesztem,még ezt sosem használtam korabban:


[link]

Koszonom annak,aki válaszol!


2014. máj. 2. 14:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Ez egy màsik kèp,bàr annyira jól egyik sem adja vissza:


[link]

2014. máj. 2. 14:34
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de kigúvad a szemem, mégsem látok második csíkot. Szerintem még nagyon korai a teszt.
2014. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én az elsőn látok vmit. Élőben van színe? Mert képen inkább szellemcsíknak tűnik igaz, nagyon korai a teszt. Azt hogy érted, h a vérvétel alapján?
2014. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Itt van egy màsik kèrdező tesztje,az enyèmen is olyan a 2.csík,mint itt a felsőn.

Azért azt nem hiszem el,hogy semmi sem látszódik az enyèmen...

2014. máj. 2. 14:40
 5/17 A kérdező kommentje:
2014. máj. 2. 14:40
 6/17 A kérdező kommentje:
Lèci olyanok válaszoljanak,ha olvassák akiknek jóval nem vàrt előtt lett halvàny 2csíkos a tesztjük!
2014. máj. 2. 14:42
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezen nincs második csík...
2014. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

3 hetes és 3 napos voltam, mikor erős pozit teszteltem. 12 nappal az együttlét után teszteltem. Ikrek voltak. Az más kérdés, hogy sajnos elvetéltem:(

Azért teszteltem olyan korán, mert már napok óta egyre erősödő hányingerem volt.

2014. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Az első képen látni a halvány csíkot. Én a 10. napon teszteltem, mert beteg lettem és az orvos antibiotikumot akart adni. Nekem sem volt erősebb a 2. csík, a férjem nem is látta. 2 nap múlva csináltam másikat, de az sem lett sokkal erősebb. Most itt rosszalkodik a kisfia mellettem. Szorítok neked!
2014. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen én is látom halványan. Szerintem sz is csoda hogy ennyire látszik ilyen korán. Ne lepődj meg ha csak egy hét múlva lesz erősebb csíkod. Drukkolok!
2014. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!