Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negativat teszteltem ma...

Negativat teszteltem ma délutan, de tüneteim vannak?

Figyelt kérdés
Negativat teszteltem délután, holnap kellene megjönnie. Most volt az első póbálkozós hónapunk, és igazából peteérés után 2 nappal döntöttük el hogy jöhetne a baba. Sikerülhet így, vagy beképzelem. Állandóan a kaján jár az eszem , pedig rám nem jellemźő, a derekam leszakad, de közbe a hasam is fájdogál.
2020. ápr. 11. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha a teszt negatív, nincsenek tünetek se, mert ugyanaz a hcg àll mindkettő hátterében.
2020. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak ugye holnap kellene megjönnie, ezért gondoltam azt , hogy lehet korán teszteltem
2020. ápr. 11. 22:06
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ja, nekem is a kaján járt ma az eszem és fájt a derekam. Szerinted akkor terhes vagyok? Kicsit meglepne, mert férfiaknál elég ritka...
2020. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
CSinál még egy tesztet egy hét múlva, ha addig nem jön meg
2020. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Valóban korán teszteltél. De ezek pms tünetek is lehetnek.
2020. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a "tünetek" koraiak lennének, ilyenkor inkább csak mindjárt megjön tüneteid lehetnek. 11 hetes vagyok, kb 2 hete fáj, görcsöl a derekam. De ez leginkább majd a végén lesz, a nagy has miatt. Fixen tudod a peteérésed? Mert akkor 2 napra rá már késő volt, a petesejt 12-24 órán át termékenyíthető meg. A sperma pedig 10-12 óra alatt ér el odáig.
2020. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok. Lehetsz terhes, bár 1 nappal előtte már a legtöbb teszt pozi, de ok, lehetett később ovu.

De nem lehetnek tüneteid akkor, amikor még a teszt negatív, mert az a mennyiségű hcg, ami már tünetet okoz, az a tesztet is pozitívvá teszi.

2020. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más, de azért ezek a tünetek: “ Állandóan a kaján jár az eszem , pedig rám nem jellemźő, a derekam leszakad, de közbe a hasam is fájdogál.” nálam a 3. trimeszterben jöttek elő.
2020. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem.A tünet majd a 6.héttől jön.Nem vagy terhes!
2020. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Az lemaradt h.menstruácio előtt mindig ehetnéken van.És amugy a teszt már kimutatná ha terhes lennél.Ne képzeld be,mert kell pár honap amíg össze jon,addig meghülyülsz.
2020. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!