Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S Miért nem akar megjönni?

S. O. S Miért nem akar megjönni?

Figyelt kérdés

Volt szex a párommal, védekeztünk, de lehet, hiba csúszott be. Azóta máson sem jár az eszem. A mai nappal együtt 2 nap van még a menstruációmig, de már 18x lepergett előttem az életem.

Valaki, kérem adjon valami tanácsot, mert én ezt már nem bírom...


2020. ápr. 12. 06:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

WTF? Ha két nap van még a menstruációig, akkor mi azt, hogy miért nem akar megjönni?!??


Tanács? Védekezzetek rendesen, vagy ne szexeljetek, ha ilyen hisztérikus vagy tőle. Ennyit nem ér...

2020. ápr. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Sz.r ügy. Egyszer nekem is volt már ilyen érzésem... Ráadásul szinte teljesen kimaradt egy vérzésem! :)


De aztán rendeződött... És nem lett belőle semmi.

2020. ápr. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy eddig szörnyen rendszertelen volt a vérzésem és általában már a 3. hétre megjött.
2020. ápr. 12. 06:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy védekeztek? Pontosan milyen hiba csúszott be?
2020. ápr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy védekeztek és milyen hiba csúszott be?
2020. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 nap van a menzeszedig akkor mit takar az hogy nem akar megjönni?
2020. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tanácsot szeretnél?Komolyan nem értem.Ha nem jön meg keddig,vegyél egy tesztet,ennyi.
2020. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Srácok, most jöttem rá, hogy a mai nappal még 3 napom van. Még van esélyem, hátha tényleg megjön.
2020. ápr. 12. 14:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzeted, én is voltam már így többször. Valahogy próbálj megnyugodni, én mindig mondogattam magamnak, hogy ez nem fordulhat elő, nem megy ez ilyen könnyen. Ideig óráig ez segített :-) a stressz csak késleltetni fogja. A helyedben amilyen hamar tudnék, vennék terhességi tesztet, tudom ünnep van, de valahol pl benzin kúton hátha tudsz venni. Ilyenkor már sok érzékeny teszt mutatná. És ha negatív akkor addig is hátha ez megnyugtat.
2020. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De hiába venném meg, most még úgy sem lenne valós az eredmény, még várni kell. És azt a 2 napot tényleg ki akarom várni. Ebben van az utolsó reményem.
2020. ápr. 12. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!