Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt egy héttel pár...

Mensi előtt egy héttel pár napos vérzés, barnázás volt most meg nem akar megjönni már egy hetet késett. Mire utalhat ez? Eddig mindig pontosan jött és semmilyen köztes vérzés nem volt.

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség,de akár hormonzavar.Tesztet csináltál?!
2016. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap délután 25-össel teszteltem negatívat.
2016. szept. 24. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hormonzavar lehet.Vagy előbb volt peteérés,vagy nem volt rendes ovuláció

Ezt tudom elképzelni. Ha aggódsz,menj el dokihoz inkább,biztos többet tud mondani,megnyugtatni!

2016. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos én is hormonzavarra tippelek, talán a nemi élet zavart be ( hosszú idő után egy hónapja újra van párom és elég aktivak voltunk) Meg már hosszu ideje vannak alhasi fájdalmaim aminek nem talalják az okát uh negativ a hormon szinteket is megfelelonek talalták bár stressz is ert az utobbi idoben szoval lehet ezek miatt zavarodott most meg...folyamatosan görcsöl a hasam mintha meg akarna jönni de semmi..Vannak terhessegi tüneteim de a teszt mostanra már biztos kimutatta volna ha terhes lennék
2016. szept. 24. 17:19
 5/6 A kérdező kommentje:
12-14 ig véreztem, 19-en kellett volna megjönnie de csak egy kis feher folyás van, hasfájas, szédülés és émelygés. Ami furcsa hogy mellfeszules pl abszolút nincs pedig máskor azzal szokott kezdődni. Hát azt hiszem jövő héten irány a doki..
2016. szept. 24. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérlek írj, mi volt. Kb egy hét múlva kellene megjönnie. Eddig a lut.szakasz mindig 13-14 nap volt, mégha nyúlt is a ciklus. Du óta barnázok én is.
2016. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!