Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhat hó közben is...

Mi okozhat hó közben is menstruációs görcsöt?

Figyelt kérdés

15. ciklusnapon járok, 5 napja hol gyengébb, hol erősebben menses görcsöm van, derekam leszakad..


Mi okozhatja ezt középidőben?

Ovuláció? De miért húzódik ilyen sokáig a fájdalom?

Néha az alhasamba is beleszúr :(

Ez mitől lehet?



2020. ápr. 13. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az ovuláció. Nálam is előfordult, hogy erősebben éreztem, még fájdalomcsillapító is kellett. Mivel aggódtam emiatt megnézettem magam a nődokival de azt mondta, minden rendben van. Esetleg nézesd meg majd magad ultrahanggal.
2020. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már voltam emiatt, nem talált semmit. Fura, hogy nem minden hónapban érzem. Akkor is volt, hogy éreztem, mikor vérvétel igazolta, hogy nem volt ovum, ezért érdekes a dolog
2020. ápr. 13. 09:30
 3/7 anonim válasza:
5%
Endometriózis?
2020. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ovulációkor szokott ilyen lenni.
2020. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3asnak


Doki szerint nincs

2020. ápr. 13. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is ovukor szokott lenni, mostanság már egy héttel előtte majd meghalok úgy szúr egyik oldalt a petefészkemnél, néha a derekam is fáj, puffadok is és kb 5-6 nappal a pozi ovu teszt előtt már elkezd elég sok nyákom termelődni.


Ne agyalj ezen túl sokat, ezek a dolgok teljesen normálisak :) Ciklus közepe felé egyre rosszabb tünetek vannak, aztán egy két nap nyugi lehet, utána meg indul a móka mensiig :) Sosem unatkozik a női test.

2020. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, nem agyalok 😂

Akkor ovu miatt van. Féltem hogy valami baj lehet

2020. ápr. 13. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!