Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhat szinte egész napos...

Mi okozhat szinte egész napos menstruációs jellegű görcsöt? Ha van görcs már nyílik a méhszáj is?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok. Tegnap szinte egész nap fájt, csak akkor lett jobb ha pihentem. Magnézium hatására sem múlt el.
2014. ápr. 24. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem mindig és mindig akkor vannak ilyesmi görcseim, ha pl sokat ülök egy helyben, a pocak is keményedik olyankor, szóval ha valami nem jót teszek (összenyomom, préselem)


igen, kizárólag ilyenkor pihenni kell, meg magnéziumozni, mindenhol ezt írják


lehet te meg sokat rohangálsz

2014. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 15. hettol mar tobbszor gorcsolt, korhazban is voltam verzes es gorcsoles miatt, de szerencsere meg mindig zart minden! :) Nem biztos, hogy nyitja a mehedet is. 34 hetes kismama.
2014. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére vérzésem nincs. Minden jót neked is .
2014. ápr. 25. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!