Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség, ciszta vagy klimax...

Terhesség, ciszta vagy klimax 43 évesen?

Figyelt kérdés

14 évesen jött meg először a menstruációm, egy terhességem volt 25 évesen. Az utolsó menstruációm feb. 16-án volt, akkor is pecsételősen. Márciusban teljesen kimaradt. Egy terhességi tesztet csináltam múlt héten, de negatív lett.

Jövő hét szerdára van időpontunk a nőgyógyászatnál.

Elég korainak tartom a klimaxot, megmondom őszintén kezdek félni, hogy ciszta van a háttérben.

Minden kritikát elfogadok, hiszen a terhesség nagy felelősség lenne, tisztában vagyok, de eléggé valószínűtlen dolognak tartom, semmilyen elő jelet nem tapasztaltam a terhességre és ha terhes is lennék, akkor már a 8. hét után lehet a magzat, mert januárig rendszeresen menstruáltam.



2020. ápr. 14. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyik sem, csak kimaradt egy hónap, mindenesetre terhes nem vagy a teszt alapján. Pld. fogyás, hízás, stressz miatt akár.
2020. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Holnap azért csinálok még egy tesztet biztos ami biztos.

És majd meglátjuk mi lesz az orvosnál.

2020. ápr. 14. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A ciszta legtöbb esetben spontán távozik, nem kell mindenképp operálni. Nekem volt már többször is, egyszer sem kellett műteni.

Klimax is lehet, anyukámnak 36 évesen kezdődött.

2020. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi lesz a terheségi teszted eredménye?
2021. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!