Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta okozhat emelkedő hcg...

Ciszta okozhat emelkedő hcg szintet, jelen esetben napról napra lassan de halvanyról erősödő pozi teszt alapján?

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Van olyan ciszta ami termel hcgt de annál más tünetek is vannak, szabályosan szrul vagy közben, illetve nem termel elvileg annyit hogy teszt is mutassa, csak vérből látszik hogy valami baj van.

Terhes nem lehetsz vagy miért kérdezed?

2020. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem okozott. Azt hittem, hogy terhes vagyok és nagy örömmel mentem orvoshoz erre nem volt az ultrahangon terhesség csak egy hatalmas ciszta és a véremben sem volt HCG. 2x teszteltem. Elsőre egy halvány pozitív volt másnap orvos után kíváncsiságból csináltam még egyet és az már erős pozitív volt.
2020. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csinaltam egy csomó tesztet, több fajtát is, kedd reggeltől- mai napig. 10.tesztel kezdtem halvanybol pentekrere erős 10, halvány 25 lett.

Ma erősebb 25.teszt jött ki még holnap csinálok clearblut.

Szerintetek ez is lehet ciszta miatt?

Fajni ugy nem fáj semmim. De volt jobb oldalon egy cisztám.es most nem tudom az okozzavagy végre baba. 😔

2020. febr. 22. 09:12
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Azért ritkaság a hcg termelő ciszta... clear blue helyett ugyan annyiért vérvételre menj és aznapi eredmény lesz. Szerintem szimplán terhes vagy...miért kell egyből a legrosszabbra gondolni? Utána meg majd kattogsz, hogy jaj miért nincs még szívhang. Tessék örülni, mert a stressz ártalmas.
2020. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is úgy tudom, hogy a hcg-t termelő ciszta nagyon ritka.Szóval inkább van esélye a terhességnek, mint hogy ciszta miatt teszteltél pozitívat.
2020. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És előbb gyanakszom cisztára, mint gyerekre?? 🤭🤭

Figyu, akár fogadás is kötnék rá, hogy nem ciszta miatt pozitív a teszted. A jövőre nézve pedig vértezd fel magad némi önbizalommal és tudással!

2020. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyanakszom helyett gyanakszol
2020. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát mi örülnénk a legjobban ha baba lenne, pokol amin keresztül mentünk az elmúlt évben.😔

Mostanában meg mindig talált egy cisztát a dokim most is volt peteérés figyelés, es volt egy 2,9 cisztám, azért bizonytalanodtam el. Ezért kérdeztem rá hataha van tapasztalat ezzel kapcsolatban valakinek.

De köszönöm mindenkinek a biztató szavakat.

2020. febr. 22. 12:06
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem okozhat!!!
2020. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
4 napja nekem is pozitiv lett a tesztem ma voltam dokinal aki azt mondta cisztam van es az miatt... holnap megyek masik dokihoz. Remenykedek hogy nem ciszta
2020. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!