Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napja késik a mensim, elég...

Bettty kérdése:

11 napja késik a mensim, elég sokat eszek és reggelente hányingerem van éhgyomorra. Lehet, hogy csak beképzelem hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2007. dec. 13. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És csináltál már tesztet? Ha nem, gyerünk! Ha igen, tesztelj még egyet pár nap múlva. Aztán szerintem menj orvoshoz ultrahangra. Drukkolok, bármit is szeretnél!
2007. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes vagy egy babára, de mér rég csinálhattál volna tesztet. Hajrá és irány a doki:)
2007. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
csinálj tesztet és megtudod!
2007. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Csinálj tesztet! Én is 12 nap után csináltam (mensi kimaradása után) és olyan piros lett mint a fene. És nekem is az volt a jel, hogy állandóan enni akartam, + szédelegtem egy kicsit (hányinger mondjuk nekem nem volt, hál'istennek).

Szorítok!

21 hetes kimama

2007. dec. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 napja késett és csináltam a tesztet.Pozitív lett:)

Most vagyok kb. a 6-ik hétnél de nekem abszolút nincs étvágyam.De ez mindenkinál más, nem feltétlenül vagy terhes sokmindentől lehet.

Első dolgod legyen, hogy veszel tesztet.

Ha pozitív irány a doki.Sok sikert!

2007. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!