Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan köztetek, aki...

Van itt olyan köztetek, aki megszakításos védekezéssel teherbe esett úgy, hogy a párja időben kivette?

Figyelt kérdés
A párom nem szereti az óvszert, én pedig nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, mert lehet, hogy rosszat tenne a szervezetemnek. Mindenki azt mondja, hogy így nem fogok teherbe esni, de olvastam, hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumot, és akár teherbe is eshet az ember. Kíváncsi lennék arra, hogy erre mekkora az esély, és hogy van-e köztetek olyan, aki így esett teherbe.

2020. ápr. 15. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Mi így védekezünk évek óta, csak akkor lettem terhes mikor akartuk.
2020. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%

Fúúú anyám......ennyi ésszel hogy lehet élni komolyan.

Igen képzeld teherbe lehet így esni. Aztán akkor majd mit csináltok??

2020. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Igen, második gyerekünk így fogant.
2020. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Nincs,mindenki csak halott ilyet az ismerőse ismerőséről.
2020. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

A nyolcas hozzászólást én írtam.

De van a válaszok között ellenpélda is.

Ez nem biztonságos “védekezési” módszer. Bármikor hiba csúszhat a számításba és akkor ott vagytok egy esetleges nem kívánt terhességgel. Ha nem gond, hogy becsúszhat a baba, akkor oké. Ha tuti, hogy nem akartok gyereket, akkor pedig rendesen kell védekezni!

2020. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Arra voltam kíváncsi, hogy kb. mekkora az esély arra, hogy így teherbe essen az ember. Lövésem sincs, hogy mi lenne a legjobb megoldás erre a problémára.
2020. ápr. 15. 15:45
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Szintén második gyerek, 6 évig működött. Most már óvszer.
2020. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Van még jópár lehetőség az óvszeren kívül, de jobban jártál volna ha a fogamzásgátlásról teszel fel kérdést, ugyanis hiába írják itt hogy 40% ha te pont beleesel abba akkor ugyanúgy megvan a baj mintha csak 1% vagy 99% lenne.

Itt megtalálod milyen lehetőségeitek vannak az óvszeren kívül:

[link]

2020. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Ha tényleg időben megszakítja, és előtte nem volt szex, vagy nem intézte el egyszer már magának, akkor nem lehet gond, de sajnos sokan csak azt hiszik, hogy sikerült időben kivenni, vagy elhallgatják, hogy előtte már egyszer elélvezett. Alapjáraton az elővláladék nem tartalmaz megtermékenyítéshez elegendő spermiumot, viszont ha előtte maradt a húgycsőben sperma, azt "kimoshatja", és úgy már van rá esély, bár kevés. Viszont az ördög nem alszik, ha nem szeretnétek semmiképp gyereket, akkor ne ezt a "módszert" válasszátok.

Nekünk is működött sok sok évig, majd elkezdtem gondolkozni azon, hogy lehet nálunk van valami probléma, mert soha nem csúszott be baba(amit amúgy megtartottunk volna, sosem lett volna gond). Belevágtunk a babaprojektbe, és 3. hónapra sikerült a pici. Itt megnyugodtam, hogy velünk minden ok. Sajnos amilyen kapcsolatok vannak, nekem meggyőződésem, hogy szimplán nem meri elmondani sok pasi, ha ő hibázott, és azért lett gyerek.

2020. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Ha hiba csúszik a számításba, és véletlenül teherbe esel, akkor nem fog vigasztalni a tudat, hogy kicsi volt rá az esély.

Fiatalok vagytok még, ezer+1 lehetőség van a védekezésre.

2020. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!